Услуги
Hi, How Can We Help You?

Охорона квартири

Група компаній «ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС» - це двадцятьп'ять років бездоганної роботи і сотні об'єктів по всій території України. У сферу нашої компетенції входить: пультова охорона квартир, будинків і заміських котеджів у Києві та Київській області.

Сигналізація - це, мабуть, найефективніший і дієвий на сьогоднішній день засіб для захисту майна і здоров'я близьких або співробітників підприємства. Причому ціна на забезпечення безпеки охорони квартир в Києві, буде залежати від бюджету, що має в розпорядженні замовник. Залежно від виділеної на реалізацію цього завдання суми, ми підберемо відповідну апаратуру і систему захисту. Ми прагнемо виправдати виявлену нашій команді довіру і надаємо клієнтам охоронні послуги вищого рівня.

 

Пультова охорона котеджів в Києві і Україні

Погодьтеся, забезпечення безпеки пультовою охороною котеджу за вартістю обійдеться порівняно дешевше, ніж відновлення завданих збитків в разі форс-мажору. А з командою «ОХОРОННОГО АЛЬЯНСУ», Ви завжди можете бути впевнені в безпеці свого котеджу. Подбайте про благополучне «завтра» вже сьогодні - забезпечте безпеку особистого майна.

Вартість пультової охорони квартир, котеджів і будинків з постановкою на ПЦС:

 • Пультова охорона котеджу, будинку або квартири, без виїзду груп реагування (інформація передається замовнику послуг з мобільного зв'язку) -аАбонплата від 100 грн / місяць (сума вказана з урахуванням ПДВ)
 • Із залученням мобільних груп реагування на патрульних автомобілях - абонплата від 350 грн / місяць (сума вказана з урахуванням ПДВ)
 • Технічне обслуговування системи охоронно-пожежної сигналізації будинку або іншого об'єкта приватної власності - ціна послуги від 50 грн. (1 рік безкоштовно)

Вартість послуг охорони квартири в Києві

Характеристика та найменування послуг

Вартість

Підключення об'єкта на пульт централізованої системи охоронно - пожежної сигналізації

безкоштовно

Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації без виїзду груп швидкого реагування.

100 грн./міс.

Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації з виїздом груп швидкого реагування

от 350 грн./міс.

Централізоване спостереження за системою пожежної сигналізації.

от 150 грн./міс.

Технічне обслуговування систем сигналізації

от 50 грн./міс.
Нам довіряють

Оперативний зв'язок між підрозділами СООБ забезпечується по дротовим і мобільним телефонам, а також за допомогою стаціонарних і мобільних радіостанцій.

Організація фізичної охорони будинку, контроль за несенням служби, робота з представниками «Замовника» здійснюється керівництвом СООБ.

Перевірка несення служби здійснюється керівництвом, начальником охорони об'єкту, що охороняється і мобільними групами реагування. Фізична охорона квартир і котеджів здійснюється у форменому одязі або в іншому одязі за погодженням з «Замовником».

Навіщо потрібна пультова охорона квартир в Києві

Після облаштування будинку перед новим власником, в першу чергу ставиться питання охорони і захисту житла. Компанія «Охоронний Альянс» знаходиться, на ринку охоронних послуг з 1994 року, і є одним з лідерів з надання охоронних послуг в Україні. На даний момент під охороною компанії знаходиться більше тисяч будинків і котеджів по всій території України. Фахівці компанії «Охоронний Альянс» підберуть для Вас найоптимальніший варіант охорони, який надійно захистить Ваше майно і Ваш спокійний сон, від будь - яких незаконних зазіхань.

 
Замовити послугу
Запитання/відповідь
✔️Як працює пультова охорона будинку або квартири?

При виході з будинку ви натискаєте на клавіатурі свій унікальний код. Протягом 30 сек. ви повинні залишити приміщення. З цієї миті оператори пультової охорони спостерігають об'єкт. У разі спрацювання хоча б одного з датчиків, надходить сигнал ТРИВОГА і диспетчер негайно направляють на об'єкт групу швидкого реагування.

✔️ Вартість пультової охорони в Києві?
 • Пультова охорона, без виїзду груп реагування (інформація передається замовнику послуг з мобільного зв'язку); - Абонплата від 100 грн / місяць (сума вказана з урахуванням ПДВ);
 • Із залученням мобільних груп реагування на патрульних автомобілях - Абонплата від 350 грн / місяць (сума вказана з урахуванням ПДВ);
 • Технічне обслуговування системи охоронно-пожежної сигналізації об'єкта приватної власності - ціна послуги від 50 грн (1 рік безкоштовно).
✔️Як замовити послуги фізичної охорони в "Охоронному Альянсі"?

Ви можете звернутися до нас по будь-якому питанню і замовити наші послуги в комплексі або окремо. Ми максимально чітко і предметно проконсультуємо Вас, або проведемо обстеження вже існуючих охоронних систем, спроектуємо, змонтуємо і запустимо сучасні системи безпеки із застосуванням новітнього обладнання вітчизняних або зарубіжних виробників.

Замовляйте охоронні послуги по тел. +38 (097) 735 78 85 або залиште заявку на сайті.

Пультова охорона будинку

Найчастіше охорона приватних будинків вирішується шляхом установки і підключення системи охоронної сигналізації з виведенням на пульт централізованого спостереження. Фахівці компанії «Охоронний Альянс» продумують і розробляють найоптимальніші місця дислокації груп швидкого реагування, запасні маршрути, щоб якомога швидше доїхати до місця ймовірного події.

Інший і найдієвіший варіант - охоронці в тандемі з технічними засобами охорони будинку. Компанія «Охоронний Альянс» пропонує своїм клієнтам, особливо тим, які нерегулярно проживають в своєму будинку або заміському котеджі поряд з технічними засобами охорони скористатися послугою фізичної охорони. Як показує практика, присутність охоронця на об'єкті більш ніж на 99% забезпечує безпеку Вашого житла. Пост фізичної охорони будинку можна використовувати не цілодобово, а наприклад, в денний час з 08.00 до 20.00 або нічний з 20.00 до 08.00.

У компанії «Охоронний Альянс» діє індивідуальний підхід до кожного клієнта, наші фахівці розробляють, найоптимальнішу систему безпеки Вашого будинку і Вашого майна. Також діє гнучка система знижок, при замовленні фізичної охорони, компанія за свій рахунок обладнає об'єкт відеоспостереженням і засобами тривожної сигналізації.

Більш докладно про позавідомчу охорону від компанії «Охоронний Альянс» ви можете проконсультуватися з нашими менеджерами.

 
ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією в охорону фірму, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг в Києві і області та необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

 • Ліцензія охоронної фірми «Охоронний Альянс» в Києві

 • Ліцензія служби «Охоронний Альянс» в Києві

Переваги роботи з фірмою «Охоронний Альянс»:
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
01/05/2020

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Более четырех лет сотрудничаю с компанией Охранный Альянс по охране наших объектов. Спасибо за четкую и слаженную работу, как начальников охраны, так и самих охранников. Настоятельно рекомендую!
  Валерий С. 2021-05-25
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28