Услуги
Hi, How Can We Help You?

Пультова охорона

"ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС" надає таку послугу, як централізована пультова охорона об'єктів у Києві та Україні всіх форм власності і будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність послуг пультової охорони забезпечується роботою пульта централізованої охорони «Оріон» по всій території України, на сигнали з яких реагують групи затримання охоронних компаній "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС". Послуги компанії "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС" можуть бути надані об'єктам всіх форм власності: від торгового павільйону до великих підприємств.

Послуги пультової охорони

Компанія "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС" надає наступні послуги пультової охорони:

 • консультації з питань вибору систем безпеки, проектування комплексних систем безпеки різного ступеня складності;
 • монтаж і сервісне обслуговування технічних засобів безпеки, відеоспостереження і систем контролю доступу;
 • централізоване спостереження за станом охоронної сигналізації;
 • централізоване спостереження за станом тривожної сигналізації;
 • дистанційне відеоспостереження за об'єктом;
 • повідомлення клієнта про спрацювання технічних засобів пультової охорони,
 • мобільне озброєне реагування на спрацювання систем сигналізації.

 

Вартість пультової охорони

Вартість пультової охорони об'єктів в місті Київ, області та інших регіонах України всіх видів власності з постановкою на пульт централізованого спостереження (ПЦС):

 • Без виїзду груп реагування (інформація передається замовнику послуг з мобільного зв'язку);
 • Абонплата за послугу "пультова охорона без виїзду групи швидкого реагування" від 100грн / місяць (сума вказана з урахуванням ПДВ)
 • Пультова охорона із залученням мобільних груп реагування на патрульних автомобілях;
 • Абонплата від 250грн / місяць (сума вказана з врахуванням ПДВ)
 • Технічне обслуговування системи охоронно-пожежною сигналізації інтегрованої з обладнанням пультової охорони об'єкта - ціна послуги від 30 грн. (1 рік безкоштовно)

 

Характеристика та найменування послуг

Вартість

Підключення об'єкта на пульт централізованої системи охоронно - пожежної сигналізації

безкоштовно

Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації без виїзду груп швидкого реагування.

100 грн./міс.

Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації з виїздом груп швидкого реагування

от 350 грн./міс.

Централізоване спостереження за системою пожежної сигналізації.

от 150 грн./міс.

Технічне обслуговування систем сигналізації

от 50 грн./міс.

Пультову охорону часто використовують для охорони офісів, супермаркетів та ресторанів.

Охоронний Альянс - ефективність, розумна ціна, надійна пультова охорона Вашого об'єкту!

Пакет: Цілодобово охорона об'єктів класу «Малий бізнес»
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 20 - 55 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, досвід роботи охоронця від 1-го року. Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим.
от 40 грн/год
Нам довіряють

 

Охоронний Альянс - надійна пультова охорона в Києві

У разі надходження тривожного сигналу на пульт централізованого спостереження оператор повідомляє про це власника і направляє до об'єкта пультової охорони найближчу із груп затримання, які чергують в цій зоні. Групи затримання "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС", як правило, складаються з трьох озброєних співробітників охорони (в деяких випадках їх посилюють кінологом зі службовою собакою) і оснащуються автомобілями.

Монтаж, налагодження та підключення, до пульту централізованого спостереження здійснюється в найкоротший термін в залежності від характеристик об'єкта і обраного типу обладнання. Ефективна пультова охорона, ціна якої була б розумна при всій ефективності, забезпечується шляхом пультового спостереження за станом засобів охоронної та тривожної сигналізації, встановлених на об'єкті. Технічні оснащення підрозділів "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС" дає можливість забезпечувати надійну охорону як телефонізованих об'єктів - по провідних лініях, так і не телефонізованих - по радіоканалу і з використанням стільникового зв'язку. Час пультової охорони визначає замовник.

Отримавши від диспетчера ввідну інформацію, група затримання найкоротшим шляхом прямує за вказаною адресою (зазвичай це займає кілька хвилин). Після прибуття члени групи затримання здійснюють оперативно-пошукові заходи щодо з'ясування причин надходження тривожного повідомлення, забезпечують виявлення, переслідування та затримання злочинців. Результати виїзду повідомляються до чергової частини "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС" і власнику об'єкта.

У разі порушення цілісності об'єкта забезпечується його охорона до моменту прибуття власника.

Послуги надаються юридичним особам з майновою відповідальністю. Укладання договірних відносин передує аналіз усіх факторів, які так чи інакше впливають на безпеку, визначається оптимальний кількісний і якісний перелік охоронних заходів.

У нас ви також можете замовити:

 • пультової охорону квартир і будинків;
 • охоронну сигналізацію;
 • охоронні послуги.

 

Замовити послугу
Запитання/відповідь
✔️ Вартість пультової охорони в Києві?
 • Пультова охорона, без виїзду груп реагування (інформація передається замовнику послуг з мобільного зв'язку); - Абонплата від 100 грн / місяць (сума вказана з урахуванням ПДВ);
 • Із залученням мобільних груп реагування на патрульних автомобілях - Абонплата від 350 грн / місяць (сума вказана з урахуванням ПДВ);
 • Технічне обслуговування системи охоронно-пожежної сигналізації об'єкта приватної власності - ціна послуги від 50 грн (1 рік безкоштовно).
✔️ Як працює пультова охорона об'єкту?

При виході з об'єкту охорони ви натискаєте на клавіатурі свій унікальний код. Протягом 30 сек. ви повинні залишити приміщення. З цієї миті оператори пультової охорони спостерігають об'єкт. У разі спрацювання хоча б одного з датчиків, надходить сигнал ТРИВОГА і диспетчер негайно направляють на об'єкт групу швидкого реагування.

✔️Як замовити послуги фізичної охорони в "Охоронному Альянсі"?

Ви можете звернутися до нас по будь-якому питанню і замовити наші послуги в комплексі або окремо. Ми максимально чітко і предметно проконсультуємо Вас, або проведемо обстеження вже існуючих охоронних систем, спроектуємо, змонтуємо і запустимо сучасні системи безпеки із застосуванням новітнього обладнання вітчизняних або зарубіжних виробників.

Замовляйте охоронні послуги по тел. +38 (097) 735 78 85 або залиште заявку на сайті.

ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією в охорону фірму, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг в Києві і області та необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

 • Ліцензія охоронної фірми «Охоронний Альянс» в Києві

 • Ліцензія служби «Охоронний Альянс» в Києві

Переваги роботи з фірмою «Охоронний Альянс»:
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
01/05/2020

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Более четырех лет сотрудничаю с компанией Охранный Альянс по охране наших объектов. Спасибо за четкую и слаженную работу, как начальников охраны, так и самих охранников. Настоятельно рекомендую!
  Валерий С. 2021-05-25
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28