Услуги
Hi, How Can We Help You?

Охорона полів і врожаю

Група охоронних компаній «Охоронний Альянс» стане вашим надійним партнером в сфері охорони ваших полів, виноградників і садів. У нас працюють кваліфіковані і підготовлені співробітники, що мають досвід роботи з об'єктами різних масштабу і призначення. Ми забезпечимо збереження вашого майна на всіх стадіях - від посівної до збору врожаю.


Які послуги з охорони врожаю ми забезпечуємо


Під поняттям «захист врожаю» наша компанія розуміє цілий комплекс послуг:

 • забезпечення збереження посадкового матеріалу при підготовці до посівної, в тому числі супровід при транспортуванні насіння і контроль їх витрат;
 • контроль дотримання техніки безпеки під час роботи;
 • нагляд за перевезенням і витратою добрив;
 • контроль витрат і залишку отрутохімікатів при протравлюванні полів;
 • забезпечення збереження врожаю в період дозрівання;
 • охорона складських приміщень, аграрної техніки, елеваторів;
 • забезпечення збереження врожаю під час збирання, в тому числі контроль виконання технологічного процесу.

 


Ціна на охорону полів і врожаю


Ціна на охорону полів залежить від їх розмірів і необхідного комплексу послуг, оскільки ці критерії впливають на кількість охоронців, які будуть зайняті на об'єкті, і необхідне технічне оснащення.

Базовий комплекс - це фізична охорона полів: візуальний контроль території і патрулювання периметра. Вартість послуг становить від 40 грн / год. Технічне оснащення оплачується окремо, але в рази підвищує ефективність нашої роботи. За додаткову плату ми надамо і допоміжні послуги, які в комплексі забезпечать найбільш ефективний захист вашого майна.

Пакет: Цілодобово охорона об'єктів класу «Малий бізнес»
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 20 - 55 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, досвід роботи охоронця від 1-го року. Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим.
от 40 грн/год
Нам довіряють

На кількість зібраного врожаю можуть істотно вплинути не тільки капризи природи і шкідники, а й зловмисники. Ми не допоможемо в боротьбі з кротами і мишами (від них можна купити ультразвукові відлякувачі), не зможемо вберегти врожай від посухи або граду, проте в наших силах захистити ваші поля від зазіхань недобросовісних людей. Агрофірми зазнають збитків не тільки через погодні умови, але також з причин крадіжки (в тому числі, з боку своїх же працівників), зловмисних дій конкурентів і недотримання правил безпеки найманих працівників.

Організація безпеки таких об'єктів - обов'язкова міра, що дозволяє забезпечити постійний контроль по всьому периметру, запобігти розкраданню та хуліганству. Складність самостійної охорони виникає через великі площі сільськогосподарських угідь і відсутність огорожі. У зв'язку з цим доцільно звернутися до спеціалізованої фірми.


Як відбувається охорона полів в Україні?


Охорона полів в Україні - наша профільна спеціалізація. Довіривши безпеку нам, ви можете спокійно займатися бізнесом. Ми підписуємо договір і беремо на себе повну відповідальність.

Оптимізувати ваші витрати і підвищити безпеку території, що охороняється нам допомагає використання сучасного технічного оснащення і вдосконалених охоронних методик.

На великих площах охорона виноградників і полів шляхом стандартного спостереження та огляду периметра неефективна, тому робота організовується наступним чином. Патрульна група з двох охоронців кожні дві години робить об'їзд периметра на автомобілі. Крім того, вдень здійснюється постійний моніторинг за допомогою квадрокоптера з відеокамерою. Для контролю об'єкта в нічний час використовуємо тепловізори. При потребі організовуємо засідку на зловмисників. Такий комплексний підхід дозволяє отримувати інформацію в режимі реального часу і своєчасно виявляти порушників.

При проведенні аграрних робіт нерідко порушуються і технологічні процеси, норми витрачання насіння, добрив та отрутохімікатів. При необхідності наші співробітники забезпечать повний контроль процесів для їх оптимізації.

Щоб уникнути зловживання робочим становищем з боку ваших працівників ми пломбуємо баки аграрної техніки та перевіряємо їх на цілісність при повторній експлуатації.

Забезпечимо спостереження за автотранспортом на маршрутах між полем і ваговій, складом, елеватором або заводом. Проконтролюємо маршрут врожаю і процес його зважування.

Якщо в договорі обговорений пункт про огляд, наші охоронці перевіряють речі і транспорт працівників полів.

Для охорони об'єктів великої протяжності може знадобитися застосування таких заходів:

 • периметрова або локальна сигналізаційна система;
 • система відеоспостереження;
 • звукова система тривожного сповіщення;
 • технологія зональної автоматизації з датчиками руху.

 


Організація охорони саду в Україні


Всі охоронці «Охоронного Альянсу» пройшли навчання у відповідному центрі підготовки фахівців. Вони вивчили фізичну, спеціальну, юридичну та вогневу дисципліни. Всі мають сертифікати державного зразка.

Охорона саду відбувається вахтовим методом. Охоронці проживають в наметах безпосередньо біля території, що охороняється. Їх завдання - не допустити крадіжку. При затриманні зловмисників вони повідомляють власника і викликають правоохоронні органи, а до їх приїзду забезпечують недоторканність місця події.

Професіоналізм, уважність і відповідальність - головні якості, властиві кожному нашому співробітнику.

Замовити послугу
Запитання/відповідь
✔️ Що входить в комплекс послуг з охорони врожаю?

Під поняттям «захист врожаю» наша компанія розуміє цілий комплекс послуг:

 • забезпечення схоронності посадкового матеріалу при підготовці до посівної, в тому числі супровід при транспортуванні насіння і контроль їх витрати; контроль дотримання техніки безпеки під час роботи;
 • нагляд за перевезенням і витратою добрив;
 • контроль витрат і залишку отрутохімікатів при протравливании полів, забезпечення збереження врожаю в період дозрівання; охорона складських приміщень, аграрної техніки, елеваторів;
 • забезпечення збереження врожаю під час збирання, в тому числі контроль виконання технологічного процесу.
✔️ Як відбувається охорона полів в Україні?

Оптимізувати ваші витрати і підвищити безпеку території, що охороняється нам допомагає використання сучасного технічного оснащення і вдосконалених охоронних методик.

На великих площах охорона виноградників і полів шляхом стандартного спостереження та огляду периметра неефективна, тому робота організовується наступним чином. Патрульна група з двох людини кожні дві години робить об'їзд периметра на автомобілі. Крім того, вдень здійснюється постійний моніторинг за допомогою квадрокоптера з відеокамерою. Для контролю об'єкта в нічний час використовуємо тепловізори. При потребі організовуємо засідку на зловмисників. Такий комплексний підхід дозволяє отримувати інформацію в режимі реального часу і своєчасно виявляти порушників.

Для охорони об'єктів великої протяжності може знадобитися застосування таких заходів:

 • периметрова або локальна сигналізаційна система; система відеоспостереження;
 • звукова система тривожного сповіщення;
 • технологія зональної автоматизації з датчиками руху.
✔️ Яка ціна на охорону полів та врожаю?

Базовий комплекс - це фізична охорона полів: візуальний контроль території і патрулювання периметра. Вартість послуг становить від 30 грн / год. Технічне оснащення оплачується окремо, але в рази підвищує ефективність нашої роботи.

За додаткову плату ми надамо і допоміжні послуги, які в комплексі забезпечать найбільш ефективний захист вашого майна.

✔️ Як забезпечується охорона виноградників великої площі?

Патрульна група з двох людини кожні дві години робить об'їзд периметра на автомобілі. Крім того, вдень здійснюється постійний моніторинг за допомогою квадрокоптера з відеокамерою. Для контролю об'єкта в нічний час використовуємо.. Детальніше

✔️Як замовити послуги фізичної охорони в "Охоронному Альянсі"?

Ви можете звернутися до нас по будь-якому питанню і замовити наші послуги в комплексі або окремо. Ми максимально чітко і предметно проконсультуємо Вас, або проведемо обстеження вже існуючих охоронних систем, спроектуємо, змонтуємо і запустимо сучасні системи безпеки із застосуванням новітнього обладнання вітчизняних або зарубіжних виробників.

Замовляйте охоронні послуги по тел. +38 (097) 735 78 85 або залиште заявку на сайті.


Переваги співпраці з компанією «Охоронний Альянс»


Співпраця з професійної охоронною фірмою більше ефективна, ніж наймання звичайних непідготовлених людей. Наші значущі переваги:

 1. Реальні гарантії, які прописуємо в договорі - за свою роботу ми несемо матеріальну відповідальність;
 2. Кваліфіковані співробітники, які вміють швидко реагувати в складних ситуаціях і приймати оперативні рішення;
 3. Необхідне технічне оснащення для повноцінного контролю територій будь-яких площ і призначення. Використання сучасних засобів (включаючи квадрокоптери, тепловізори та системи зв'язку) дозволяє повністю охопити територію, що охороняється в будь-який час доби, при будь-якій погоді, залучаючи до роботи менше людей.


Охорона врожаю вимагає додаткових витрат, однак вони зовсім не великі в порівнянні з втратами на полях і в садах без належної охорони. Зверніться в «Охоронний Альянс» - забезпечте надійний захист свого сільськогосподарського угіддя і контролюйте роботу своїх найманих робітників. А розрахунок вартості охоронних послуг залиште нам!

Також замовляйте фізичну охорону будівельних майданчиків, банківських установ, офісів, тощо.

 

 

ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією в охорону фірму, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг в Києві і області та необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

 • Ліцензія охоронної фірми «Охоронний Альянс» в Києві

 • Ліцензія служби «Охоронний Альянс» в Києві

Переваги роботи з фірмою «Охоронний Альянс»:
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
01/05/2020

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Более четырех лет сотрудничаю с компанией Охранный Альянс по охране наших объектов. Спасибо за четкую и слаженную работу, как начальников охраны, так и самих охранников. Настоятельно рекомендую!
  Валерий С. 2021-05-25
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28