Услуги
Hi, How Can We Help You?

Охорона офісів

Для керівника будь-якої компанії дуже важливим і актуальним є таке питання - охорона офісу в Києві, що є беззаперечним лідером по споживанню даної послуги. Оскільки, в жодному іншому місті, нашої досить великої країни, немає такої кількості офісів, як в столиці. І кожен керівник цілком усвідомлює, наскільки важлива організація якісної фізичної охорони, як у забезпеченні безпеки співробітників і клієнтів компанії, так і в збереженні офісного обладнання та цінностей.

На що саме Ви можете розраховувати, звертаючись в «ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС»?

 • Вам підберуть рішення, що враховують специфіку Вашого бізнесу і особливості офісного приміщення.
 • Монтаж і налаштування охоронної системи буде проведена грамотно, що в подальшому забезпечить ефективність її роботи. Також Вам буде надано сервісне обслуговування в разі виникнення неполадок і збоїв в роботі.
 • У разі надходження тривожного сигналу до Вас буде оперативно відправлений наряд озброєних охоронців.
 • У нас найкраща вартість охоронних послуг в Києві.

Подаруйте собі впевненість в успішному і спокійному «завтра» і забезпечте безпеку майна, життя і здоров'я персоналу - скористайтеся послугами пультової охорони офісу в Києві від компанії "Охоронний Альянс".

Вартість охрони офісу в Києві

Характеристика та найменування послуг

Вартість

Підключення об'єкта на пульт централізованої системи охоронно - пожежної сигналізації

безкоштовно

Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації без виїзду груп швидкого реагування.

100 грн./міс.

Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації з виїздом груп швидкого реагування

от 350 грн./міс.

Централізоване спостереження за системою пожежної сигналізації.

от 150 грн./міс.

Технічне обслуговування систем сигналізації

от 50 грн./міс.

 

Пакет: Цілодобово охорона об'єктів класу «Крупний бізнес»
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 25 - 40 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, пістолет «Флобер», радіостанція, бронежилет (за бажанням Замовника), навчання, досвід роботи охоронця від 3-х років. Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим.
от 60 грн/год
Пакет: Цілодобово охорона об'єктів класу «Крйпний бізнес +»
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 25 - 40 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, пістолет «Флобер», радіостанція, бронежилет (за бажанням Замовника), навчання, досвід роботи охоронця від 3-х років. Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим. + Вільне володіння іноземними мовами.
от 79 грн/год
Пакет: Денний пост охорони
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 65 грн/год
Пакет: Денний пост охорони +
Охоронці з вільним володінням іноземними мовами. Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 130 грн/год
Пакет: Нічний пост охорони
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 65 грн/год
Пакет: Нічний пост охорони +
Охоронці з вільним володінням іноземними мовами. Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 130 грн/год
Нам довіряють

 

Фізична охорона бізнес центрів

Фізична охорона бізнес центрів - ще не дуже поширене явище. Але воно, по-перше, набагато дієвіше пультової, а, по-друге, є негласним компонентом іміджу компанії. Оскільки, покликана не тільки забезпечити збереження приміщення, матеріальних цінностей і гарантувати безпеку персоналу. Але і попереджати витік інформації, а також підтримувати протипожежну безпеку в приміщенні. Крім того, даний вид охорони офісу, вартість якої у нас оптимальна, є найпотужнішим організуючим фактором, оскільки, крім іншого, охоронець забезпечує контроль за переміщенням співробітників і клієнтів компанії. Які, чого вже там таїти, відчуваючи на собі невсипуще око охорони, найчастіше, в корені міняють свою поведінку.

Звичайно, цей варіант забезпечення безпеки об'єкта не так поширений, як попередній. Але тим не менше, якщо Ви бажаєте моментального реагування на будь-яку конфліктну або небезпечну ситуацію, має сенс скористатися саме таким способом. Охоронці, що знаходяться прямо «за місцем» - це негайна допомога, яка завжди поруч. До того ж фізична охорона об'єктів - це ще й істотний внесок в іміджеву складову Вашої діяльності. Клієнти, співробітники, інвестори - ніхто не залишиться байдужим до подібної турботи про бізнес.

Який би тип охоронних послуг компанії Ви не обрали, Ви можете бути впевнені, що фахівці «ОХОРОННОГО АЛЬЯНСУ» виконають покладені на них завдання максимально ефективно. Співпрацюючи з нами, Ви можете бути абсолютно спокійні за своє особисте майно - ми дійсно розбираємося в своїй справі, і до кожного проекту підходимо з усією серйозністю.

Охорона офісних приміщень в Києві - запорука безпеки і спокою!

Замовити послугу
Запитання/відповідь
✔️ Що в себе включає охорона офісних приміщень в Києві?
 • Першочергові завдання - безпека людей, майна;
 • Підтримання належного порядку;
 • Збереження інформації комерційної важливості;
 • Фіксація відвідувань: співробітники, клієнти, персонал;
 • Проектування, установка контрольно-пропускних точок;
 • Моніторинг робочого порядку за допомогою технічних засобів, патрулювання об'єкта;
 • Охорона паркінгу;
 • Консультації керівників, видача рекомендацій щодо поліпшення техніки безпеки.
✔️ Яка ціни на охорону офісу в Києві?

Компанія "Охоронний Альянс" пропонує доступні ціни на охорону офісу, в НЕ завісіммості від того, це велика корпорація або неболяче компанія.

 • Підключення об'єкта на пульт централізованої системи охоронно - пожежної сигналізації - Безкоштовно;
 • Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації без виїзду груп швидкого реагування - 100 грн. / міс.
 • Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації з виїздом груп швидкого реагування - від 350 грн. / міс.
 • Централізоване спостереження за системою пожежної сигналізації - від 150 грн. / Міс.Технічне обслуговування систем сигналізації - від 50 грн. / міс.
✔️ Що відбувається при спрацьовуванні тривоги, де встановлена пультова охорона офісу в Києві?

У разі надходження тривожного сигналу до Вас буде оперативно відправлений наряд озброєних охоронців. Потрібно більше подробиць про охорону офісу в Києві, переходьте на наш сайт.

Чи можна підключити пультову охорону офісу в Києві у вас?

Так, наша компанія пропонує, як повний комплекс послуг з охорони, так і окремо - пультової чи фізичну.

Чи є у вас охоронець в офіс в Києві?

Так. Основна наша спеціалізація - фізична охорона. Ми багато уваги приділяємо підготовці та навчанню фахівців для виконання якісно обов'язків охоронця в офісі.

✔️Як замовити послуги з фізичної охорони в "Охоронному Альянсі"?

Ви можете звернутися до нас по будь-якому питанню і замовити наші послуги в комплексі або окремо. Ми максимально чітко і предметно проконсультуємо Вас, або проведемо обстеження вже існуючих охоронних систем, спроектуємо, змонтуємо і запустимо сучасні системи безпеки із застосуванням новітнього обладнання вітчизняних або зарубіжних виробників.

Замовляйте охоронні послуги по тел. +38 (097) 735 78 85 або отсавьте заявку на сайті.

Пультова охорона офісу в Києві і по Україні

Охорона офісних приміщень може носити різний характер і здійснюватися різними способами. Найбільш популярною і економічною, на даний момент, є пультова охорона офісу. Вона полягає у встановлені спеціального обладнання з подальшим підключенням його на пульт централізованого спостереження. У разі виникнення нестандартної ситуації, в офіс виїжджає група швидкого реагування.

Щоб охорона була максимально ефективною, потрібно довірити вирішення цього завдання кваліфікованим фахівцям, здатним забезпечити правильний монтаж сигналізаційної системи та оперативне реагування в разі надходження сигналу.

Команда нашої групи компаній - це професіонали своєї справи з багаторічним досвідом роботи. Взявши офіс під охорону вони допоможуть Вам захистити бізнес і конкретний об'єкт нерухомості від непередбачених ситуацій і допоможуть Вам відчути впевненість в захищеності свого майна.

ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією в охорону фірму, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг в Києві і області та необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

 • Ліцензія охоронної фірми «Охоронний Альянс» в Києві

 • Ліцензія служби «Охоронний Альянс» в Києві

Переваги роботи з фірмою «Охоронний Альянс»:
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
01/05/2020

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28