Услуги
Hi, How Can We Help You?

Охорона офісів

Для керівника будь-якої компанії дуже важливим і актуальним є таке питання - охорона офісів в Києві. Тому, що столиця є беззаперечним лідером по споживанню даної послуги. Оскільки, в жодному іншому місті, нашої досить великої країни, немає такої кількості офісів, як в Києві. І кожен керівник цілком усвідомлює, наскільки важлива організація якісної фізичної охорони, як у забезпеченні безпеки співробітників і клієнтів компанії, так і в збереженні офісного обладнання та цінностей.

Вартість фізичної охорони офісних приміщень в Києві

Пакет: Цілодобово охорона об'єктів класу «Крупний бізнес»
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 25 - 40 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, пістолет «Флобер», радіостанція, бронежилет (за бажанням Замовника), навчання, досвід роботи охоронця від 3-х років. Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим.
от 60 грн/год
Пакет: Цілодобово охорона об'єктів класу «Крйпний бізнес +»
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 25 - 40 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, пістолет «Флобер», радіостанція, бронежилет (за бажанням Замовника), навчання, досвід роботи охоронця від 3-х років. Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим. + Вільне володіння іноземними мовами.
от 79 грн/год
Пакет: Денний пост охорони
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 65 грн/год
Пакет: Денний пост охорони +
Охоронці з вільним володінням іноземними мовами. Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 130 грн/год
Пакет: Нічний пост охорони
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 65 грн/год
Пакет: Нічний пост охорони +
Охоронці з вільним володінням іноземними мовами. Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 130 грн/год
Нам довіряють

Пультова охорона офісів по всій Україні

Охорона офісних приміщень може носити різний характер і здійснюватися різними способами. Найбільш популярною і економічною, на даний момент, є пультова охорона офісу. Вона полягає у встановлені спеціального обладнання з подальшим підключенням його на пульт централізованого спостереження. У разі виникнення нестандартної ситуації, в офіс виїжджає група швидкого реагування.

Щоб охорона була максимально ефективною, потрібно довірити вирішення цього завдання кваліфікованим фахівцям, здатним забезпечити правильний монтаж сигналізаційної системи та оперативне реагування в разі надходження сигналу.

Характеристика та найменування послуг

Вартість

Підключення об'єкта на пульт централізованої системи охоронно - пожежної сигналізації

безкоштовно

Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації без виїзду груп швидкого реагування.

100 грн./міс.

Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації з виїздом груп швидкого реагування

от 350 грн./міс.

Централізоване спостереження за системою пожежної сигналізації.

от 150 грн./міс.

Технічне обслуговування систем сигналізації

от 50 грн./міс.

Команда нашої групи компаній - це професіонали своєї справи з багаторічним досвідом роботи. Взявши офіс під охорону вони допоможуть Вам захистити бізнес і конкретний об'єкт нерухомості від непередбачених ситуацій і допоможуть Вам відчути впевненість в захищеності свого майна.

Замовити послугу
Запитання/відповідь
✔️ Що в себе включає охорона офісних приміщень в Києві?
 • Першочергові завдання - безпека людей, майна;
 • Підтримання належного порядку;
 • Збереження інформації комерційної важливості;
 • Фіксація відвідувань: співробітники, клієнти, персонал;
 • Проектування, установка контрольно-пропускних точок;
 • Моніторинг робочого порядку за допомогою технічних засобів, патрулювання об'єкта;
 • Охорона паркінгу;
 • Консультації керівників, видача рекомендацій щодо поліпшення техніки безпеки.
✔️ Яка ціни на охорону офісу в Києві?

Компанія "Охоронний Альянс" пропонує доступні ціни на охорону офісу, в НЕ завісіммості від того, це велика корпорація або неболяче компанія.

 • Підключення об'єкта на пульт централізованої системи охоронно - пожежної сигналізації - Безкоштовно;
 • Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації без виїзду груп швидкого реагування - 100 грн. / міс.
 • Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації з виїздом груп швидкого реагування - від 350 грн. / міс.
 • Централізоване спостереження за системою пожежної сигналізації - від 150 грн. / Міс.Технічне обслуговування систем сигналізації - від 50 грн. / міс.
✔️ Що відбувається при спрацьовуванні тривоги, де встановлена пультова охорона офісу в Києві?

У разі надходження тривожного сигналу до Вас буде оперативно відправлений наряд озброєних охоронців. Потрібно більше подробиць про охорону офісу в Києві, переходьте на наш сайт.

✔️ Чи можна підключити пультову охорону офісу в Києві у вас?

Так, наша компанія пропонує, як повний комплекс послуг з охорони, так і окремо - пультової чи фізичну.

✔️ Чи є у вас охоронець в офіс в Києві?

Так. Основна наша спеціалізація - фізична охорона. Ми багато уваги приділяємо підготовці та навчанню фахівців для виконання якісно обов'язків охоронця в офісі.

✔️Як замовити послуги фізичної охорони в "Охоронному Альянсі"?

Ви можете звернутися до нас по будь-якому питанню і замовити наші послуги в комплексі або окремо. Ми максимально чітко і предметно проконсультуємо Вас, або проведемо обстеження вже існуючих охоронних систем, спроектуємо, змонтуємо і запустимо сучасні системи безпеки із застосуванням новітнього обладнання вітчизняних або зарубіжних виробників.

Замовляйте охоронні послуги по тел. +38 (097) 735 78 85 або залиште заявку на сайті.

Фізична охорона бізнес-центрів

Фізична охорона бізнес-центрів - ще не дуже поширене явище. Але воно, по-перше, набагато дієвіше пультової, а, по-друге, є негласним компонентом іміджу компанії. Оскільки така охорона, покликана не тільки забезпечити збереження приміщення, матеріальних цінностей і гарантувати безпеку персоналу. Але і попереджати витік інформації, а також підтримувати протипожежну безпеку в приміщенні. Крім того, даний вид охорони офісу, є найпотужнішим організаційним фактором, оскільки, крім іншого, охоронець забезпечує контроль за переміщенням співробітників і клієнтів компанії. Які, чого вже там таїти, відчуваючи на собі невсипуще око охорони, найчастіше, в корені міняють свою поведінку.

Який би тип охоронних послуг компанії Ви не обрали, Ви можете бути впевнені, що фахівці «ОХОРОННОГО АЛЬЯНСУ» виконають покладені на них завдання максимально ефективно. Співпрацюючи з нами, Ви можете бути абсолютно спокійні за своє особисте майно - ми дійсно розбираємося в своїй справі, і до кожного проекту підходимо з усією серйозністю.

Чому потрібно замовити послугу охорони офісних приміщень в «ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС»?

Подаруйте собі впевненість в успішному і спокійному «завтра» і забезпечте безпеку майна, життя і здоров'я персоналу - скористайтеся послугами пультової охорони офісних приміщень в Києві від компанії "Охоронний Альянс".

 • Вам підберуть рішення, що враховують специфіку Вашого бізнесу і особливості офісного приміщення.
 • Монтаж і налаштування охоронної системи буде проведена грамотно, що в подальшому забезпечить ефективність її роботи. Також Вам буде надано сервісне обслуговування в разі виникнення неполадок і збоїв в роботі.
 • У разі надходження тривожного сигналу до Вас буде оперативно відправлений наряд озброєних охоронців.
 • У нас найкраща вартість охоронних послуг в Києві.

Охорона офісів та бізнес-центрів в Києві - запорука безпеки і спокою!

ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією в охорону фірму, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг в Києві і області та необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

 • Ліцензія охоронної фірми «Охоронний Альянс» в Києві

 • Ліцензія служби «Охоронний Альянс» в Києві

Переваги роботи з фірмою «Охоронний Альянс»:
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
01/05/2020

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Более четырех лет сотрудничаю с компанией Охранный Альянс по охране наших объектов. Спасибо за четкую и слаженную работу, как начальников охраны, так и самих охранников. Настоятельно рекомендую!
  Валерий С. 2021-05-25
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28