Услуги
Hi, How Can We Help You?

Охорона будівельних об'єктів

Охорона будівельних об'єктів - це складна і відповідальна задача, яка ставиться перед охоронною фірмою. Будівельні майданчики - це об'єкти з великою кількістю матеріальних цінностей, розташованих на великій території і на відкритій місцевості, часто з погано обгородженим периметром.

Фахівці компанії «Охоронний Альянс», перед підписанням договору на охорону будівельного майданчика, проводять комплексне обстеження об'єкта, розробляє і пропонуєна затвердження комплекс охоронних заходів щодо профілактики та запобігання розкрадань на даному будівельному об'єкті.

 • Перше і основне завдання організації охорони будівельного майданчика, це забезпечення збереження будівельних матеріалів і обладнання, що охороняється.
 • По-друге припинення будь-яких спроб несанкціонованого доступу на об'єкт, що охороняється.
 • По-третє здійснення контрольно - пропускного режиму автотранспорту та патрулювання території об'єкту, що охороняється.

 

Якщо Вам неохідне забезпечення безпеки і збереження майна на будівельному об'єкті, звертайтеся в «Охоронний Альянс»‎.


Охоронний Альянс: сучасна охорона на будівельних майданчиках


Розглянемо деякі найпоширеніші ситуації і варіанти охорони на будівельних майданчиках, ввірених під охорону фахівцям компанії «Охоронний Альянс».

Зазвичай є початковий етап будівництва, в  рамках якого відбувається завезення будівельних матеріалів на об'єкт за відсутності будь-якого обгородженого і освітленного периметра на досить великій території навколо котловану, будівельного об'єкта. В такому випадку колючий дріт,  та стаціонарні пости охорони необхідно поставити по кутах об'єкта, але обов'язково, щоб вони знаходилися в прямій видимості один у одного. Якщо пряма видимість відсутня, необхідний додатковий пост охорони. Так як часто, при початковій стадії будівництва немає можливості установки системи відеоспостереження, то основне завдання лягає на плечі фізичної охорони. Тут на перший план виходить витривалість і функціональна підготовка самих охоронців. Ні для кого не секрет, що навіть найвитриваліші люди схильні до сонливості в певний час доби, особливо з трьох до п'яти годин ранку. В цей час за статистикою і походить від 50 до 80 відсотків крадіжок. Компанія «Охоронний Альянс» впровадила кілька ефективних і дієвих методів боротьби з цим явищем:

 • На кожному будівельному об'єкті вводиться посада начальника зміни об'єкту, що охороняється, в обов'язки якого входить щогодинний обхід території і стаціонарних постів охорони.
 • Оперативний черговий кожні дві години починаючи з вечора 18.00 і закінчуючи 09.00 ранку, обдзвонює кожен пост охорони і при виявленні сонливості в голосі охоронця або не взяти вчасно трубки телефону, відразу ж доповідає начальнику зміни об'єкта і начальнику охорони, який негайно реагує на сигнал.

 

Більш дієві і ефективні заходи фізичної охорони в Києві вводяться при добре огородженому та освітленому периметрі будівельного об'єкта. В першу чергу фахівцями компанії розробляється і впроваджується система відеоспостереження, яка зводиться в одну стаціонарну точку до оператора, що дозволяє блискавично реагувати на спроби розкрадання матеріальних цінностей і несанкціонованого проникнення на будівельний майданчик. По-друге виробляється обладнання контрольно - пропускних пунктів (КПП), проїзду і проходу на територію будівельного об'єкта. По-третє периметр обносять колючим стрічковим загородженням «Єгоза», що робить майже неможливим проникнення на об'єкт сторонніх осіб.


 

Пакет: Цілодобово охорона об'єктів класу «Малий бізнес»
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 20 - 55 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, досвід роботи охоронця від 1-го року. Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим.
от 40 грн/год
Нам довіряють

Важливим етапом при організації охорони будівельних майданчиків є передача товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ), під охорону і прийом їх назад. Будівельний об'єкт як живий організм щодня приймає і поглинає велику кількість ресурсів. Важливо вже на початковому етапі встановити ефективну систему контролю за ввезеними і вивозилися матеріальними цінностями. Одним з найдієвіших способів є введення охороною контролю товаро - транспортних накладних ввезених ТМЦ. Дана форма контролю діє не тільки на рядових співробітників, але і на керівництво будівельного об'єкта, так як часто самі виконроби і начальники будівельного майданчика, підписуючи «липові» накладні завдають чималих збитків будівельній компанії. Дорогі ТМЦ, повинні зберігатися в закритих приміщеннях під замком. За цілісність замків при правильній передачі їх під охорону, відповідальність несе безпосередньо охоронна компанія. Коли передача ТМЦ відбувається поштучно і поіменно на підставі накладних та відомостей ТМЦ то і можливість крадіжки або незаконного списання матеріалів зводиться до нуля.

Важливим моментом є і так звана здача будівельного об'єкта в експлуатацію. При здачі об'єкта з'являється багато нових людей, власників збудованих квартир, офісів, торгово - розважальних центрів, які залучають різного роду підрядників на оздоблювальні або ремонтні роботи. У цій ситуації важлива взаємодія охорони і керівництва будівельної компанії. Представники будівельної компанії повинні завчасно повідомляти і подавати охоронної компанії списки осіб, яким дозволено прохід або проїзд на територію об'єкту, що охороняється. Також узгоджуються перелік автомобілів, яким дозволений проїзд на територію, для цього складається окрема відомість номерних знаків автомобілів.

Підводячи підсумок всього, варто відзначить, що обираючи компанію для охорони будівництва в першу чергу потрібно дивитися не на ціну, а на якість послуг, що надаються. Професійна охоронна компанія, перш ніж підписати договір на охорону об'єкта, проведе його комплексну експертизу і надасть потенційному замовнику своє бачення охоронних заходів, погоджує інструкції з охорони об'єкта і буде нести повну матеріальну відповідальність за майно передане під охорону, таке як офісне приміщеннябар чм магазин.

Вибравши компанію, яка дорожить своєю репутацією, в першу чергу Ви знаходите надійного партнера на довгі роки плідної співпраці, який буде оберігати не тільки Ваше майно, а й Ваш спокій.

Замовити послугу
Запитання/відповідь
✔️ Що в себе включає охорона будівельних об'єктів та майданчиків в Києві?

В дану послугу входять такі заходи:

 • Активна охорона попереджувального характеру. Це означає, що передбачаються всі заходи щодо запобігання проникнень, розкрадання і псування зведених елементів конструкцій.
 • Фахівцями розробляється комплекс заходів щодо впровадження демонстративної або прихованої охорони кожного об'єкта (в залежності від його територіальних особливостей, масштабності, від етапу будівництва і ін.).
 • Повноцінний контроль над територією. В рамках даної послуги забезпечується додаткове освітлення найбільш небезпечних ділянок, установка систем спостереження по периметру, а також регулярний обхід території строго по годинах.

Для роботи використовуються інноваційні охоронні системи, залучаються досвідчені охоронці, що володіють колосальним досвідом роботи на відкритій місцевості великої протяжності.ф

✔️ Який тип охорони будівельних майданчиків краще вибрати?

В кожному окремому випадку забудовник може самостійно визначити доцільність впровадження цілодобової або на якусь частину (в нічний час доби) охорони.

У першому випадку, охоронці будуть контролювати не тільки захищеність периметра, але і чесність, порядність будівельників. В даному випадку, доречним буде ефект демонстративної охорони, який стане додатковим аргументом для потенційних зловмисників.

У разі укладення угоди про часткову охорону будівельних об'єктів, буде використана спеціалізована техніка для освітлення всього периметра, для моніторингу ситуації в різних куточках майданчики з передачею даних на охоронний пульт. Також можлива установка системи сигналізації. Визначити необхідний ряд заходів щодо захисту будоб'єкти можна тільки після попередньої оцінки.

✔️ Скільки коштує охорона будівництва в Києві від "Охорона Альянсі"?

Група компаній "Охоронний Альянс" спеціально розробила кілька пакетів з різними варіантами послуг з фізичної охорони будівельних об'єктів. Вартість наших послуг залежить від безлічі факторів, наприклад, вікової категорії співробітників, досвіду роботи співробітників, часу роботи співробітників (денний / нічний пост), володіння іноземними мовами і т.п. Більш детально ознайомитися з усіма нашими пропозиціями з фізичної охорони будівельних майданчиків можна на нашому сайті в разділі "Ціни".

 

✔️Як замовити послуги фізичної охорони в "Охоронному Альянсі"?

Ви можете звернутися до нас по будь-якому питанню і замовити наші послуги в комплексі або окремо. Ми максимально чітко і предметно проконсультуємо Вас, або проведемо обстеження вже існуючих охоронних систем, спроектуємо, змонтуємо і запустимо сучасні системи безпеки із застосуванням новітнього обладнання вітчизняних або зарубіжних виробників.

Замовляйте охоронні послуги по тел. +38 (097) 735 78 85 або залиште заявку на сайті.

ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією в охорону фірму, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг в Києві і області та необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

 • Ліцензія охоронної фірми «Охоронний Альянс» в Києві

 • Ліцензія служби «Охоронний Альянс» в Києві

Переваги роботи з фірмою «Охоронний Альянс»:
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
01/05/2020

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Более четырех лет сотрудничаю с компанией Охранный Альянс по охране наших объектов. Спасибо за четкую и слаженную работу, как начальников охраны, так и самих охранников. Настоятельно рекомендую!
  Валерий С. 2021-05-25
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28