Услуги
Hi, How Can We Help You?

Охорона магазинів

Торгові зали супермаркетів і магазини - об'єкти підвищеного ризикує з позиції безпеки, так як загубитися в натовпі потенційному зловмиснику набагато легше. Охорона магазину в Києві сьогодні -  це ефективний спосіб зберегти матеріальні цінності.

Організація охорони ювелірного магазину в Києві

Співробітники компанії для забезпечення охорони ювелірного магазину розробляють окремий план оперативного реагування на випадок, якщо матеріальних цінностей або людям загрожуватиме небезпека.

Для захисту майна, обладнання, персоналу і покупців магазину, співробітники нашого охоронного агентства в Києві забезпечують:

 • безперервне патрулювання території торгового об'єкта;
 • пропускний режим і розставляють пости охорони магазину / торгового центру;
 • контроль відвідувачів, а саме: припиняють спроби крадіжки і псування товарів або устаткування (включаючи огляд особистих речей і ручної поклажі в рамках чинного законодавства України);
 • проведення огляду приміщень торгового центру перед початком робочого дня і по його закінченні;
 • контроль дотримання правил протипожежної безпеки;
 • охорону магазину/супермаркету.

Розумне ставлення до організації охорони магазинів та інших торгових об'єктів забезпечує підтримання порядку, як усередині самого об'єкта, так і зовні. Тільки професійний підхід і правильно підібрана система охорони, забезпечать безпеку Вашого магазину, не залишивши жодного шансу зловмисникам і не порушивши при цьому роботу персоналу і психологічний комфорт покупців.

Що ми можемо запропонувати Вам для якісної охорони магазину?

Багато хто вже зміг переконатися, що найбільш ефективним способом забезпечення контролю і безпеки є послуги охорони магазинів в Києві професійним агентством. Це підвищує ступінь контролю і рівень безпеки. Наша компанія забезпечує безпеку не тільки торгових залів, а й підсобних приміщень, складів, адміністративних корпусів. Ми також надаємо послуги з охорони ювелірних магазинів.

Ми пропонуємо:

 • інкасацію виручки,
 • фейс контроль,
 • організацію пропускного режиму
 • встановлення сигналізації.
 • охорону супермаркета.

Такий рівень безпеки забезпечить збереження матеріальних цінностей і контроль роботи персоналу. Співробітники нашого охоронного агентства проходять відповідну підготовку і мають всі необхідні навички для роботи на різних об'єктах. Крім того, ми працюємо в тісному контакті з правоохоронними органами України, що дозволяє нам істотно підвищити рівень безпеки в магазині або торговому залі. Крім того, під час роботи наш персонал носить єдину форму і використовують зручні засоби зв'язку. Професійна охорона магазину нашою компанією - це стабільна робота вашого бізнесу. Крім того, «Охоронний Альянс» пропонує різні види охоронної сигналізації та відеоспостереження, що істотно підвищує рівень безпеки.

Вартість охорони магазину в Києві

Ціни на наші охоронні послуги дуже доступні.

Пакет: Цілодобово охорона об'єктів класу «Крупний бізнес»
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 25 - 40 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, пістолет «Флобер», радіостанція, бронежилет (за бажанням Замовника), навчання, досвід роботи охоронця від 3-х років. Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим.
от 60 грн/год
Пакет: Цілодобово охорона об'єктів класу «Крйпний бізнес +»
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 25 - 40 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, пістолет «Флобер», радіостанція, бронежилет (за бажанням Замовника), навчання, досвід роботи охоронця від 3-х років. Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим. + Вільне володіння іноземними мовами.
от 79 грн/год
Пакет: Денний пост охорони
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 65 грн/год
Пакет: Денний пост охорони +
Охоронці з вільним володінням іноземними мовами. Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 130 грн/год
Пакет: Нічний пост охорони
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 65 грн/год
Пакет: Нічний пост охорони +
Охоронці з вільним володінням іноземними мовами. Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 130 грн/год
Нам довіряють

"Охоронний Альянс" - надійна охорона магазинів

Фахівці компанії «Охоронний Альянс» при укладанні договору на охорону магазинів і торгових центрів в Києві, складають план заходів для забезпечення максимально ефективної охорони, проводять аналіз зібраної інформації:

 • відомості про об'єкт,
 • особливості товару,
 • інформацію про співробітників,
 • а також оперативні дані по обстановці навколо торгової точки.

Також при розробці проекту ведення пультової охорони магазинів ми беремо до уваги планування і площу торгового залу, графік роботи, розташування, асортимент продукції. Для реалізації заходів прийнятої системи охорони товарів в магазині співробітниками компанії "Охоронний Альянс" проводиться встановлення системи спостереження і сигналізації, здійснюється монтаж оптимальної системи контролю доступу, що включає турнікети та металошукачі.

Потрібна охорона магазину чи супермаркету? - звертайтеся в "Охоронний Альянс"! 

Охорона магазинів Києва з "Охоронним Альянсом" - це забезпечення фізичного захисту працівникам торгового об'єкта, товару та інших матеріальних цінностей. Ми дотримуємося комплексного підходу, що передбачає спостереження за відвідувачами за допомогою камер відеоспостереження, «стікерування» товарів і цінностей, «детективів», що безпосередньо знаходяться в торговому залі під виглядом простих покупців. Однією з найважливіших завдань при правильній побудові комплексу охорони торговельних центрів, є правильне встановлення системи відеоспостереження, яка повинна мати мінімум «сліпих» зон, тобто місць, де немає можливості встановлення камер стеження. Такі сліпі зони повинні бити, суворо засекречені. Також велике значення має якість самих відеокамер і професіоналізм оператора відеоспостереження, адже від дій оператора в основному залежить, відбудеться крадіжка чи ні. Всі технічні засоби фізичної охорони повинні бути в працездатному стані і вчасно обслуговуватися. В першу чергу це стосується засобів пожежної сигналізації та засобів для гасіння пожежі.

Наша компанія також пропонує якісну охорону бізнес центрів, ресторанів, складських приміщень та сільськогосподарських підприємств

Замовити послугу
Запитання/відповідь
✔️ Що включає в себе фізична охорона магазину в Києві?
 • Безперервне патрулювання території торгового об'єкта;
 • Забезпечення пропускноого режиму і контроль постів охорони магазину / торгового центру;
 • Контроль відвідувачів, а саме: припинення спроб крадіжки і псування товарів або устаткування (включаючи огляд особистих речей і ручної поклажі в рамках чинного законодавства України);
 • Проводення огляду приміщень торгового центру перед початком робочого дня і по його закінченні;
 • Контролюють дотримання правил протипожежної безпеки.
✔️ Які додаткові послуги може в себе включати охорона торгових центрів і магазинів в Києві?
 • Інкасація виручки;
 • Фейс контроль;
 • Організація пропускного режиму;
 • Установка сигналізації.

Такий рівень безпеки забезпечить збереження матеріальних цінностей і контроль роботи персоналу.

✔️ Яка інформація потрібна при укладанні договору на охорону ювелірного магазину в Києві?

Для забезпечення максимально ефективної охорони ювелірного магазину і ТРЦ необхідно проаналізувати: відомості про об'єкт, особливості товару, інформацію про співробітників, а також оперативні дані по обстановці навколо торгової точки. Детальніше...

✔️ Здійснюєте охорону ювелірних магазинів в Києві?

Так, наша компанія, крім інших видів ТРЦ і магазинів, також пропонує послуги з охорони ювелірних магазинів і бутиків. Ціни, умови та інші деталі послуги можна почитати на сайті або дізнатися у нас по телефону +38 (067) 338 42 12

✔️ Скільки коштує охорона магазину в Києві?

Група компаній "Охоронний Альянс" спеціально розробила кілька пакетів з різними варіантами послуг з фізичної охорони магазинів і ТРЦ. Вартість наших послуг з фізичної охорони магазину залежить від безлічі факторів, наприклад, вікової категорії співробітників, досвіду роботи співробітників, часу роботи співробітників (денний / нічний пост), володіння іноземними мовами і т.п. Більш детально ознайомитися з усіма нашими пропозиціями з фізичної охорони ТРЦ можна на нашому сайті в розділі "Ціни".

✔️Як замовити послуги фізичної охорони в "Охоронному Альянсі"?

Ви можете звернутися до нас по будь-якому питанню і замовити наші послуги в комплексі або окремо. Ми максимально чітко і предметно проконсультуємо Вас, або проведемо обстеження вже існуючих охоронних систем, спроектуємо, змонтуємо і запустимо сучасні системи безпеки із застосуванням новітнього обладнання вітчизняних або зарубіжних виробників.

Замовляйте охоронні послуги по тел. +38 (097) 735 78 85 або залиште заявку на сайті.

ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією в охорону фірму, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг в Києві і області та необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

 • Ліцензія охоронної фірми «Охоронний Альянс» в Києві

 • Ліцензія служби «Охоронний Альянс» в Києві

Переваги роботи з фірмою «Охоронний Альянс»:
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
01/05/2020

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Более четырех лет сотрудничаю с компанией Охранный Альянс по охране наших объектов. Спасибо за четкую и слаженную работу, как начальников охраны, так и самих охранников. Настоятельно рекомендую!
  Валерий С. 2021-05-25
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28