Услуги
Hi, How Can We Help You?

Охорона ресторанів

Сьогодні, фахівцями компанії надаються комплексні послуги в сфері безпеки по всій території України. Комплексний підхід полягає в можливості надання нашими фахівцями всього спектра послуг, що стосуються охорони Вас і Вашого майна. Хотілося б, зупинитися на особливостях організації охорони ресторанів, кафе та барів.

Охорона ресторанів і кафе: основні завдання

Основними вимогами і завданнями служби охорони ресторанів і кафе є:

 • недопущення перебування осіб, які не досягли віку 16 років в нічний час з 22.00;
 • заборона пронесення з собою відвідувачами і вживання продуктів харчування, алкогольних та інших напоїв;
 • недопущення вживання алкогольних напоїв біля входу в ресторан (поза барної стійки або місць посадки в залах);
 • не допускати до закладу осіб в стані токсичного чи наркотичного сп'яніння;
 • присікати будь-яке неадекватну, агресивну поведінку по відношенню до інших гостей або персоналу ресторану;
 • присікати поведінку схильну до скоєння протиправних дій по відношенню до інших гостей або персоналу ресторану, а також поведінку, що створює загрозу для майна ресторану;
 • недопущення осіб зі зброєю, колючими і ріжучими предметами, а також із засобами особистої безпеки. У разі виявлення зазначених предметів після доступу до ресторану відвідувачеві може бути негайно відмовлено в обслуговуванні з видворенням його за межі закладу або викликом співробітників поліції для з'ясування правомірності володіння зброєю;
 • не допускати перебування у верхньому, робочому, пляжному, спортивному та службовому одязі (за винятком форменого одягу співробітників поліції, ВСУ і МНС), з великогабаритними речами, а також в неохайному, рваному або брудному одязі і взутті, забруднюючи предмети інтер'єру або відвідувачів ресторану.

 

У ресторані забороняється і присікається службою охорони:

 • Продаж алкоголю неповнолітнім. У разі виникнення у співробітника ресторану сумніви в досягненні покупцем повноліття, спільно з представником служби охорони, вимагати документ, що засвідчує особистість і дозволяє встановити вік покупця;
 • Перебування з тваринами. У виняткових випадках, на розсуд адміністрації ресторану, відвідувачеві може бути дозволено присутність з домашнім улюбленцем за умови, що не буде переміщень тварини по території ресторану, незабруднюючи меблі, не видаючи гучних звуків і поведінка тварини не буде доставляти дискомфорту персоналу і відвідувачам.
 • З метою охорони прав власника та недоторканності особистого життя відвідувачів ресторану проводити несанкціоновані фото- і відео- зйомку на території ресторану, знімати відвідувачів, представників служби охорони без їх дозволу або в разі їх заперечення проти проведення зйомки;
 • Порушувати громадський порядок і спокій інших відвідувачів;
 • Завдавати шкоди майну ресторану;
 • Нешанобливо ставитися до персоналу та гостям, вживати в спілкуванні образливі вирази, нецензурну лайку.

 

Вартість охорони ресторану в Києві

Пакет: Цілодобово охорона об'єктів класу «Крупний бізнес»
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 25 - 40 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, пістолет «Флобер», радіостанція, бронежилет (за бажанням Замовника), навчання, досвід роботи охоронця від 3-х років. Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим.
от 60 грн/год
Пакет: Цілодобово охорона об'єктів класу «Крйпний бізнес +»
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 25 - 40 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, пістолет «Флобер», радіостанція, бронежилет (за бажанням Замовника), навчання, досвід роботи охоронця від 3-х років. Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим. + Вільне володіння іноземними мовами.
от 79 грн/год
Нам довіряють

Охорона клубу, бару в Києві

Підвищити безпеку клубу Вам допоможе наша команда фахівців. Перед взяттям під охорону клубу (кафе, ресторану, бар) необхідно детально вивчити сам заклад та прилеглу територію.  Необхідно приділити велику увагу входу в заклад, при необхідності змінити його в бік посилення і при необхідності встановити систему відеоспостереження.

Всі приміщення поділяються на кілька функціональних груп:

 • приміщення для прийому і зберігання сировини (склад, холодильник);
 • виробнича група (м'ясний цех, гарячий цех, холодний цех, мийна, сервірувальна);
 • адміністративна група (кабінет директора, бухгалтерія, приміщення персоналу, санітарна зона);
 • приміщення для обслуговування відвідувачів (обідній зал, банкетні зали).

Виконання правил поведінки, переміщення сировини і продукції, вивезення сміття, прихід і відхід з роботи персоналу, дотримання правил пожежної безпеки є обов'язковим для всіх без винятку співробітників закладу і відвідувачів. У клубі/барі вводитися діюча система «FACE CONTROL» і «DRESS CODE», і ведеться відеоспостереження і аудіозапис під контролем служби охорони і адміністрації закладу.

Професійна відео- і фотозйомка можливі тільки для акредитованих журналістів і приватних осіб при наявності письмового дозволу адміністрації та перевіряється службою охорони.

Контроль роботи та дотримання розпорядку дня, винос особистих речей і можливих придбань продукції ресторану персоналом контролюється  реєстрацією в «Журналі персоналу» співробітниками служби охорони.

Довіривши, свою безпеку нашим співробітникам Ви отримуєте максимально позитивний результат при мінімумі моральних і матеріальних витрат.

Замовити послугу
Запитання/відповідь
✔️ Що в себе включає охорона ресторанів і кафе в Києві?

Основними вимогами і завданнями служби охорони ресторану бо кафе є:

 • недопущення перебування осіб, які не досягли віку 16 років в нічний час з 22.00;
 • заборона пронесення з собою відвідувачами і вживання продуктів харчування, алкогольних та інших напоїв, не допущення вживання алкогольних напоїв біля входу в ресторан (поза барної стійки або місць посадки в залах);
 • не допускати до закладу осіб в стані токсичного чи наркологічного сп'яніння; присікати будь-яке неадекватне, агресивна поведінка по відношенню до інших гостей або персоналу ресторану;
 • припиняти поведінку схильне до скоєння протиправних дій по відношенню до інших гостей або персоналу ресторану, а також створює загрозу для майна ресторану;
 • недопущення осіб зі зброєю, колючими і ріжучими предметами, а також із засобами особистої безпеки. У разі виявлення зазначених предметів після доступу до ресторану відвідувачеві може бути негайно відмовлено в обслуговуванні з видворенням його за межі закладу або викликом співробітників поліції для з'ясування правомірності володіння зброєю;
 • не допускати перебування у верхній, робочої, пляжної, спортивної та службової одязі (за винятком форменого одягу співробітників поліції, ВСУ і МНС), з великогабаритними речами, а також в неохайною, рваною або брудному одязі і взутті, пачкающуй предмети інтер'єру або відвідувачів ресторану.
✔️ Скільки коштує охорона ресторанів, кафе в Києві від "Охоронний Альянс"?

Група компаній "Охоронний Альянс" спеціально розробила кілька пакетів з різними варіантами послуг з фізичної охорони ресторанів, кафе, Бакр і клубів. Вартість наших послуг залежить від безлічі факторів, наприклад, вікової категорії співробітників, досвіду роботи співробітників, часу роботи співробітників (денний / нічний пост), володіння іноземними мовами і т.п. Більш детально ознайомитися з усіма нашими пропозиціями з фізичної охорони ресторанів можна на нашому сайті в разеделе "Ціни".

✔️ На що потрібно звернути увагу, щоб охорона клубу була ефективною?

Перед взяттям під охорону клубу необхідно детально вивчити сам заклад та прилеглу територію. Вся територія ділиться на кілька функціональних груп для яких потрібні різні типи охорони. Детальніше на сайті ..

✔️ Як працює охорона клубу в Києві?

Наші фахівці можуть здійснювати фізичну охорону закладу всередині та на прилеглих до нього територій. Повний список обов'язків обумовлюється при складанні договору, тоді і формується кінцева вартість. Для деталей - зателефонуйте нам +38 (067) 338 42 12

✔️Як замовити послуги фізичної охорони в "Охоронному Альянсі"?

Ви можете звернутися до нас по будь-якому питанню і замовити наші послуги в комплексі або окремо. Ми максимально чітко і предметно проконсультуємо Вас, або проведемо обстеження вже існуючих охоронних систем, спроектуємо, змонтуємо і запустимо сучасні системи безпеки із застосуванням новітнього обладнання вітчизняних або зарубіжних виробників.

Замовляйте охоронні послуги по тел. +38 (097) 735 78 85 або залиште заявку на сайті.

Відвідування ресторану передбачає проведення комфортного і безпечного часу відвідувачами. Але це можливо тільки при повному узгодженні і виконанням правил поведінки, щоб встежити за цим і потрібна охорона в ресторані. Служба охорони, враховуючи особливості та специфіку охорони і дотримання громадського порядку, що має важливе значення для репутації закладу, здійснює контроль ситуації всередині закладу та на прилягаючій території ресторану, не заважаючи при цьому відпочивати відвідувачам закладу.

Охорона ресторанів в Києві - Ми за Ваш безпечний відпочинок в закладах, що знаходяться під нашою охороною.

Наша компанія такоже надає якісну охорону бізнес центрівскладських приміщень та сільськогосподарських підприємств.

 

 
ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією в охорону фірму, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг в Києві і області та необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

 • Ліцензія охоронної фірми «Охоронний Альянс» в Києві

 • Ліцензія служби «Охоронний Альянс» в Києві

Переваги роботи з фірмою «Охоронний Альянс»:
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
01/05/2020

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Более четырех лет сотрудничаю с компанией Охранный Альянс по охране наших объектов. Спасибо за четкую и слаженную работу, как начальников охраны, так и самих охранников. Настоятельно рекомендую!
  Валерий С. 2021-05-25
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28