Услуги
Hi, How Can We Help You?

Монтаж охоронної сигналізації

Компанія «Охоронний Альянс» спеціалізується на монтажі та обслуговуванні систем охоронної сигналізації, які сьогодні дозволяють забезпечити безпеку практично будь-якого об'єкта в Києві і регіоні. Інстальована співробітниками "Охоронного Альянсу" система охоронної сигналізації - це оптимальне рішення, що дозволяє підвищити ефективність захисних заходів в кілька разів.

Де якісно і надійно надають послуги охоронної сигналізації?

Ми впевнені, що наше охоронне підприємство виконує проектування та монтаж максимально ефективних систем сигналізації, виходячи з специфіки кожного окремо взятого об'єкта. 

Сигналізація та монтаж системи в стислі терміни - наші пропозиції для Вас!

Тривожна охоронна сигналізація сьогодні є обов'язковою умовою обладнання житлових і виробничих приміщень, площ комерційного предназнеаченія з метою запобігання непоправної шкоди і людських жертв. Наша компанія має відповідні дозволи, ліцензії та допуски і проводить монтаж систем охоронних сигналізацій в соответвуют з усіма нормами.

Характеристика та найменування послуг

Вартість

Підключення об'єкта на пульт централізованої системи охоронно - пожежної сигналізації

безкоштовно

Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації без виїзду груп швидкого реагування.

100 грн./міс.

Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації з виїздом груп швидкого реагування

от 350 грн./міс.

Централізоване спостереження за системою пожежної сигналізації.

от 150 грн./міс.

Технічне обслуговування систем сигналізації

от 50 грн./міс.

 

Нам довіряють

 

Проектування та встановлення охоронної сигналізації в Києві

Охоронна сигналізація включає в себе сукупність спеціальних технічних засобів. Вони використовуються для виявлення порушників на довіреному об'єкті і подачі сповіщення про тривогу для вжиття заходів із затримання. Існує кілька систем охоронної сигналізації, які відповідають або за конкретне завдання, або працюють в комплексі, що дозволяє істотно підвищити рівень безпеки на об'єкті.

Сучасна система сигналізації складається з датчиків, централі і сирени. Датчики «спостерігають» за об'єктом. Централь є «серцем» системи. Вона розподіляє сигнали від датчиків і виконує всі необхідні дії: вмикає сирену або подає сигнал охоронцеві або замовнику про вторгнення стороннього на об'єкт.

Відомо, що охоронна сигналізація захищає об'єкт від 95% проникнення. Статистика свідчить, що більше 70% зловмисників не потрапляють на крадіжку, якщо на об'єкті встановлена ​​сигналізація. 20% злодіїв тікає, як тільки чує звук сирени. Якщо зловмисник все ж потрапить на об'єкт, його затримає група реагування, яка вже отримала сигнал про проникнення.

Охоронна сигналізація в Києві - це доступна послуга, яка допоможе істотно підвищити рівень безпеки на об'єкті. Вважається, що краще сигналізації може бути тільки особистий охоронець., поте витрати на системи безпеки набагато нижче, ніж на фізичний контроль.

Агентство «Охоронний альянс» пропонує максимальний захист вашого будинку та якісну охорону офісу. У нашій компанії ви можете замовити, як монтаж охоронної сигналізації і подальше обслуговування об'єкта, так і контроль співробітниками. Ми монтуємо повноцінні охоронні сигналізації «під ключ».

Ми пропонуємо кілька приладів для забезпечення охоронної сигналізації:

 • сповіщувачі
 • приймально-контрольні пристрої
 • сповіщувачі
 • системи передачі сповіщень
 • пульти централізованого спостереження.

 

Кожне з цих пристроїв відрізняється специфічними функціями і виконує певні завдання. Ви можете вибрати лише кілька з них або ж замовити в комплексі, що, безсумнівно, відіб'ється на ступені безпеки об'єкта.

 

Замовити послугу
Запитання/відповідь
✔️Як замовити послуги фізичної охорони в "Охоронному Альянсі"?

Ви можете звернутися до нас по будь-якому питанню і замовити наші послуги в комплексі або окремо. Ми максимально чітко і предметно проконсультуємо Вас, або проведемо обстеження вже існуючих охоронних систем, спроектуємо, змонтуємо і запустимо сучасні системи безпеки із застосуванням новітнього обладнання вітчизняних або зарубіжних виробників.

Замовляйте охоронні послуги по тел. +38 (097) 735 78 85 або залиште заявку на сайті.

ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією в охорону фірму, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг в Києві і області та необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

 • Ліцензія охоронної фірми «Охоронний Альянс» в Києві

 • Ліцензія служби «Охоронний Альянс» в Києві

Переваги роботи з фірмою «Охоронний Альянс»:
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
01/05/2020

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Более четырех лет сотрудничаю с компанией Охранный Альянс по охране наших объектов. Спасибо за четкую и слаженную работу, как начальников охраны, так и самих охранников. Настоятельно рекомендую!
  Валерий С. 2021-05-25
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28