Услуги
Hi, How Can We Help You?

Позавідомча охорона у Києві

Позавідомча охорона – це структурний підрозділ, який займається охороною різних форм власності. Відомча формується у межах конкретного підприємства чи організації та охороняє належне їм майно. Позавідомча охорона у Києві передбачає надання послуг за договором. Представники гвардії охороняють громадян чи конкретні об'єкти, відповідають за їх безпеку. Співробітники охоронного агентства мають право здійснювати затримання правопорушників.


Що може бути об'єктом позавідомчої охорони?


Найбільш затребувана позавідомча охорона квартир. Але таку послугу можна замовити для будь-якого об'єкта, будь то заміський будинок, складське приміщення або підприємство. Одна з переваг позавідомчої охорони полягає у її універсальності. Вона підходить всім форм власності.


Що входить до послуги позавідомчої охорони?


Послуги позавідомчої охорони можуть надаватися комплексно. Але зазвичай її класифікують кілька різновидів. Вирізняють фізичну охорону, патрулювання вулиць, забезпечення безпеки різноманітних заходів.

Співробітники позавідомчої охорони можуть запобігати злочинам поряд із поліцією. Вимагати від громадян дотримуватись громадського порядку. Припиняти та виявляти адміністративні правопорушення.


Які інноваційні системи використовуються у нашій компанії для позавідомчої охорони


Для реалізації позавідомчої охорони наша організація використовує найсучасніші технології та обладнання. Виконує монтаж камер та спеціальних датчиків на об'єктах, безпеку яких потрібно забезпечити. Для цієї мети застосовують IP та аналогові камери. Вони дозволяють забезпечувати цілодобовий контроль над об'єктами. Крім цього, співробітники охоронної фірми користуються раціями.

Пакет: Цілодобово охорона об'єктів класу «Малий бізнес»
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 20 - 55 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, досвід роботи охоронця від 1-го року. Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим.
от 40 грн/год
Пакет: Цілодобово охорона об'єктів «Середній бізнес»
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 20 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, досвід роботи охоронця від 2-х років. Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим.
от 50 грн/год
Пакет: Цілодобово охорона об'єктів класу «Крупний бізнес»
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 25 - 40 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, пістолет «Флобер», радіостанція, бронежилет (за бажанням Замовника), навчання, досвід роботи охоронця від 3-х років. Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим.
от 60 грн/год
Пакет: Цілодобово охорона об'єктів класу «Крйпний бізнес +»
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 25 - 40 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, пістолет «Флобер», радіостанція, бронежилет (за бажанням Замовника), навчання, досвід роботи охоронця від 3-х років. Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим. + Вільне володіння іноземними мовами.
от 79 грн/год
Пакет: Денний пост охорони
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 65 грн/год
Пакет: Денний пост охорони +
Охоронці з вільним володінням іноземними мовами. Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 130 грн/год
Пакет: Нічний пост охорони
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 65 грн/год
Пакет: Нічний пост охорони +
Охоронці з вільним володінням іноземними мовами. Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 130 грн/год
Нам довіряють

Хто і навіщо замовляє позавідомчу охорону в Україні?


Щоб замовити позавідомчу охорону, необхідно подати заявку до компанії, яка надає подібні послуги – це можна зробити через сайт або телефоном. До неї вдаються приватні особи та представники різних організацій. Таку охорону також замовляють на заходи. Вона підходить для різних об'єктів, до яких входять:

 • квартири;
 • офіси;
 • магазини.

Позавідомча охорона в Україні підходить для різних форм власності. Йдеться про команду, яка надсилається на місце події з метою затримання зловмисників.


Принцип дії позавідомчої охорони в Києві


Позавідомча охорона в Києві може патрулювати вулиці, запобігати різноманітним правопорушенням, діяти поруч із поліцією. Але найчастіше її залучають із метою забезпечення безпеки різних об'єктів. Це можуть бути житлові, громадські та комерційні будинки, офіси.

На об'єкті встановлюють спеціальний датчик. Він спрацьовує, наприклад, при несанкціонованому відчиненні дверей. У цей час відбувається передача сигналу на пост охорони. Там його приймає оператор і за допомогою рації наказує про виїзд групи оперативного реагування. На об'єкт одразу ж відправляється група негайного реагування (ГНР), причому саме та, що знаходиться до нього найближче. Вже дома охоронці виконують огляд, виконують затримання осіб, які задумали вчинити правопорушення, незаконно проникнути на об'єкт.

Один із плюсів такої охорони полягає в тому, що з моменту надсилання тривожного сигналу до прибуття групи негайного реагування проходять лічені хвилини. При цьому не має значення, коли саме надходить тривожне повідомлення - вдень чи вночі.

Пультова охорона чудово себе зарекомендувала. У будь-якій будівлі можна встановити сигналізацію з метою запобігання розкраданню майна. Тарифи на таку охорону доступні.


Як відрізняється позавідомча охорона різних видів об'єктів?


Позавідомча охорона різних видів об'єктів має певні відмінності. Багато залежить від розмірів об'єкта та його призначення. В одних випадках потрібне патрулювання прилеглої до будівлі території, перевірка людей на пропускних пунктах. В інших достатньо встановити спеціальні датчики, сигналізацію, виїжджати на об'єкт лише при надходженні тривожного сигналу.

На етапі розробки схеми охорони будівель беруться до уваги їх розміри, площа прилеглої території. Значення має специфіка діяльності конкретного підприємства, індивідуальні побажання клієнта.

Замовити послугу

Які переваги у позавідомчої охорони має наша компанія


Для  позавідомчої охорони наша компанія використовує найсучасніші технології та обладнання.

У нашій організації доступні ціни на позавідомчу охорону. Серед інших переваг співпраці зазначимо оперативну швидкість реагування. Охоронна група виїжджає на об'єкт відразу після надходження тривожного сигналу, не гаючи часу. Якщо там опиняться зловмисники, їх буде затримано.

 

ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією в охорону фірму, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг в Києві і області та необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

 • Ліцензія охоронної фірми «Охоронний Альянс» в Києві

 • Ліцензія служби «Охоронний Альянс» в Києві

Переваги роботи з фірмою «Охоронний Альянс»:
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
01/05/2020

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Более четырех лет сотрудничаю с компанией Охранный Альянс по охране наших объектов. Спасибо за четкую и слаженную работу, как начальников охраны, так и самих охранников. Настоятельно рекомендую!
  Валерий С. 2021-05-25
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28