Услуги
Hi, How Can We Help You?

Фізична охорона освітніх установ

Фізична охорона освітніх установ – складний процес із специфічними особливостями. Школи, дитячі садки, студії, спортивні секції та інші навчальні заклади зобов'язані піклуватися про безпеку вихованців. Забезпечення фізичної охорони освітніх установ – це комплекс заходів із захисту дітей та дорослих, а також майна організації від неправомірних дій сторонніх осіб. Світ, сформований у навчальних та дошкільних закладах, вносить корективи розробки концепції безпеки.


Що включає охорона школи та інших навчальних закладів?


Охоронна діяльність групи компаній «Охоронний Альянс» здійснюється з дотриманням норм законодавства, вимог керівництва та правилами внутрішнього розпорядку навчального закладу. Варіанти обмундирування, засобів захисту та необхідного озброєння визначаються за погодженням із замовником.

До охорони шкіл та інших установ входить:

 • організація постів та контрольно-пропускного режиму;
 • патрулювання об'єкта та прилеглої території;
 • контроль транспорту, що прибуває, та паркування;
 • забезпечення внутрішнього порядку;
 • протипожежні заходи;
 • встановлення техніки, включаючи розміщення датчиків руху, монтаж систем відеоспостереження та сигналізації;
 • взаємодію Космосу з відділеннями поліції.

Охоронці самостійно затримають порушників у екстрених випадках або викличуть групу мобільного реагування.

Важлива роль у процесі охорони відводиться профілактичним заходам, що включають:

 • спільне навчання з основ безпеки життя учнів;
 • тренувальні заходи щодо відпрацювання дій за «навчальної тривоги».
Пакет: Денний пост охорони
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 65 грн/год
Пакет: Денний пост охорони +
Охоронці з вільним володінням іноземними мовами. Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 130 грн/год
Пакет: Нічний пост охорони
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 65 грн/год
Пакет: Нічний пост охорони +
Охоронці з вільним володінням іноземними мовами. Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 130 грн/год
Нам довіряють

Особливості охорони дитячих садків, вузів та шкіл у Києві та області


При охороні дитячих садків та інших закладів освіти унеможливлюється використання фізичних заходів впливу. Специфіка забезпечення безпеки таких організацій полягає у педагогічній складовій у роботі охоронців. Окрім зовнішнього вигляду, ввічливості, пильності, чітких дій в екстрених умовах та вміння швидко реагувати у складних ситуаціях від співробітника охоронного підприємства потрібна тактовність, комунікабельність та знання психології дітей та підлітків.

Співробітники фірми забезпечують:

 • безпека дітей, школярів та студентів;
 • збереження особистого майна та речей працівників та вихованців;
 • безпеку персоналу установи.

До проблем, що вирішуються співробітниками охоронного підприємства, можна віднести виявлення та боротьбу зі злочинами всередині шкільного та вузівського середовища: крадіжкою та вимаганням, хуліганством та псуванням майна, а також поширенням наркотиків.

Етапи охорони

Охорона школи проходить у кілька етапів, що включають комплекс організаційних заходів із забезпечення безпеки вихованців та працівників установи. При прийнятті об'єкта під охорону попередньо з'ясовується графік та особливості роботи підприємства з урахуванням специфіки діяльності.

Регламентований порядок включає:

 1. Оцінку підприємства, що охороняється. Фізична охорона починається з попереднього огляду приміщень та території організації. При обстеженні враховують: умови місцевості, площу та розташування будівель щодо сусідніх. На території площ, що охороняються, визначаються місця встановлення обладнання та зберігання матеріальних цінностей. Під час огляду виявляються зони, які потребують особливої ​​уваги.
 2. Планування охорони. З огляду на факти, виявлені після огляду об'єкта, складається план комплексу заходів. Схематично визначається та вказується розміщення постів та кількість охоронців, необхідні спецзасоби, обладнання та системи контролю доступу. Узгодження деталей та вартості послуг із замовником відбувається на цьому етапі.
 3. Організація процесу. Втілення плану - завершальний етап, що включає виставлення постів, перевірку роботи обладнання, спецзасобів та комунікацій, а також відпрацювання злагодженості дій між суб'єктами охорони.
 4. Контроль. "Охоронний Альянс" відповідально ставиться до зобов'язань. Перевірка якості роботи працівників та надійності обладнання відбувається регулярно.
Замовити послугу

Переваги фізичної охорони школи від компанії «Охоронний Альянс»


Основу кадрів компанії складають професіонали з досвідом роботи в органах МВС України та силових структурах, що спеціалізуються на фізичній охороні приватних та державних підприємств.

Кожен співробітник проходить:

 • спеціальну підготовку;
 • щорічне медичне обстеження;
 • Тестування на професійну придатність.

Переваги співпраці:

 1. перевірені практикою засоби та методи охорони навчальних закладів;
 2. регулярна перевірка пультової системи та використання сучасних технічних засобів;
 3. цілодобовий контроль охоронців оперативним черговим;
 4. домовленості із правоохоронними органами про порядок взаємодії;
 5. щорічний контроль рівня професійної підготовки охоронців під час приймання заліку на право роботи, який проводиться в УДСО при ГУ МВС м. Києва.

Для замовлення послуги звертайтесь в офіс компанії, ел.поштою або телефонами, вказаними на сайті. Співробітники пульта прийому заявок цілодобово на зв'язки та готові проконсультувати клієнта.

Наше агентство пропонує:

 • Добовий метод охорони. Варіант уражає об'єктів, залежно від категорії яких визначається клас.
 • Вахтовий метод. Спосіб передбачає проживання охоронців біля установи. Такий вид поширений віддалених від населених пунктів об'єктів. Поширені режими роботи - це 10 через 10 або 15 через 15 діб.
 • Ціна на охорону школи залежить від методу та класу послуги. Навчальні заклади приймаються на цілодобовий режим. Наприклад, охорона об'єктів за тарифом "Малий бізнес" становить від 30 грн. на годину. Відповідно, за місяць доведеться заплатити 21600 грн. (30 грн. на годину * 24 год * 30 днів).

Звертайтеся - ми контролюємо процес навіть після налагодження роботи, продовжуючи "тримати руку на пульсі".

ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією в охорону фірму, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг в Києві і області та необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

 • Ліцензія охоронної фірми «Охоронний Альянс» в Києві

 • Ліцензія служби «Охоронний Альянс» в Києві

Переваги роботи з фірмою «Охоронний Альянс»:
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
01/05/2020

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Более четырех лет сотрудничаю с компанией Охранный Альянс по охране наших объектов. Спасибо за четкую и слаженную работу, как начальников охраны, так и самих охранников. Настоятельно рекомендую!
  Валерий С. 2021-05-25
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28