Услуги
Hi, How Can We Help You?

Охорона масових заходів

Рішення замовити охорону на масовий захід є одним з найправильніших. Воно дозволяє забезпечити безпеку всіх, хто є на ньому. Усі заходи масового характеру припускають велике скупчення людей. Основне завдання організаторів полягає у забезпеченні безпеки правопорядку, запобіганні загрозі життю та пошкодженню майна. Представники охоронної компанії запобігають конфліктним ситуаціям, ліквідують терористичні загрози. У разі такої необхідності забезпечують швидку евакуацію людей.


Послуги охорони масових заходів від нашої компанії у Києві


Охорона масових заходів – це потрібна послуга, яка найчастіше надається під ключ. Співробітники нашої компанії виконують широкий спектр завдань у цій галузі. До їх обов'язків входить:

 1. Огляд місця проведення заходу.
 2. Організація пропускного режиму.
 3. Організація відеоспостереження.
 4. Огляд території після закінчення заходу.

Представники нашої організації визначають потенційні загрози всередині та зовні будівлі, де проводиться масовий захід. Здійснюють попередню перевірку об'єкта, особливу увагу акцентуючи на протипожежній безпеці та небезпечних конструкціях. Забезпечують пропускний режим.

Місця проведення масових заходів ретельно перевіряються до приходу глядачів з метою виявлення вибухонебезпечних пристроїв та токсичних речовин. Завданням співробітників охоронної фірми є визначення можливих місць несанкціонованого проникнення на об'єкт.

Вони стежать за тим, щоб на територію, де проводиться масовий захід, не проникли особи, які перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння. Забезпечують візуальний контроль відвідувачів та безпеку до завершення концерту чи іншого заходу. Стежать за збереженням особистих речей. Виявляють та попереджають можливі конфліктні ситуації, інші надзвичайні події. Перевіряють людей на наявність із собою на масових захід різних предметів, які можуть становити небезпеку для оточуючих. Застосовують активні заходи до правопорушників – затримують та передають до рук представників правоохоронних органів. Виконують повне зачищення об'єкта після завершення заходу.

Представники охоронної фірми займаються усуненням різних загроз, здатних вплинути на безпеку та призвести до порушення порядку. Йдеться про тероризм, хуліганство, несанкціоноване проникнення. Охоронцям масових заходів доводиться зіштовхуватися із різними видами порушень. Утихомирювати агресивно налаштованих та підозрілих громадян. Хуліганів, які можуть зіпсувати захід, і навіть наразити на небезпеку життя оточуючих.

У разі потреби охоронці обмежать доступ на об'єкт для сторонніх. Перед проведенням заходу встановлять сучасні системи відеоспостереження для контролю ситуації.


Ціни на охорону масових заходів у закритих приміщеннях та просто неба


Ціна на охорону масових заходів залежить від кількох факторів. При її розрахунку береться до уваги масштаб заходу, кількість людей, які візьмуть у ньому участь, а також кількість працівників охоронної фірми, які відповідають за безпеку.

Охорона заходів, що проводяться в закритих приміщеннях та просто неба, має певні відмінності. У будинках забезпечити безпеку простіше. При проведенні заходів просто неба доводиться контролювати велику територію, у цей процес залучається набагато більше представників охоронної фірми, відповідно і вартість зростає. І в тому, і в іншому випадку для забезпечення безпеки можна використовувати камери.

Пакет: Денний пост охорони
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 65 грн/год
Пакет: Денний пост охорони +
Охоронці з вільним володінням іноземними мовами. Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 130 грн/год
Пакет: Нічний пост охорони
Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 65 грн/год
Пакет: Нічний пост охорони +
Охоронці з вільним володінням іноземними мовами. Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
от 130 грн/год
Нам довіряють

Які заходи підлягають охороні та чому?


Охорона на захід дає можливість уникати масових бійок та інших неприємних ситуацій. Замовлення такої послуги актуальне під час проведення:

 • концертів;
 • спортивних змагань;
 • виставок;
 • фестивалів;
 • дитячих ранків;
 • випускних;
 • презентацій;
 • клубних та виїзних заходів.

Спеціалізоване агентство надає послуги, пов'язані з фізичною охороною корпоративних та масових заходів. Це одна із найскладніших форм охоронної діяльності. Агентство підбирає персонал під певні завдання - це може бути фейсконтроль, пропускний режим, підтримка громадського порядку, швидке реагування на конфлікти.

Охорона заходів у Києві гарантує безпеку всіх, хто у них бере участь. Співробітники охоронного агентства своєчасно запобігають конфліктам, що виникають, не допускають пошкодження майна, що належить організатором фестивалю або іншого заходу.

Замовити послугу

З чого розпочинається підготовка до охорони масового заходу?


Охорона заходів потребує правильної підготовки. Насамперед потрібно детально проаналізувати потенційні загрози, які можуть виникнути. Спрогнозувати можливі конфлікти, визначитися зі способами їх запобігання та вирішення. Тільки фахівці здатні це зробити та передбачити найменші деталі.

Аналіз потенційних загроз дає можливість уникати заподіяння шкоди життю та здоров'ю людей, які відвідали заходи. Охоронці повинні все передбачити, щоб забезпечити максимальну безпеку присутніх.


Як замовити охорону масових заходів у нашій компанії?


Замовити охорону масових заходів у нашій компанії дуже просто, для цього достатньо подати заявку через сайт або зателефонувати за вказаним телефоном. Найчастіше цю послугу замовляють організатори заходів у Києві, але наша компанія має представництва по всій Україні. До нас варто звернутися одразу з кількох причин. Ми організуємо охорону масових заходів під ключ, гарантуємо повну безпеку. Дії наших охоронців завжди узгоджуються з організаторами. Професіонали знають, як забезпечити громадський порядок, мають великий досвід розробки концепцій безпеки.

ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією в охорону фірму, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг в Києві і області та необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

 • Ліцензія охоронної фірми «Охоронний Альянс» в Києві

 • Ліцензія служби «Охоронний Альянс» в Києві

Переваги роботи з фірмою «Охоронний Альянс»:
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
01/05/2020

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Более четырех лет сотрудничаю с компанией Охранный Альянс по охране наших объектов. Спасибо за четкую и слаженную работу, как начальников охраны, так и самих охранников. Настоятельно рекомендую!
  Валерий С. 2021-05-25
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28