Услуги
Hi, How Can We Help You?

Охорона полів і врожаю

 

На кількість зібраного врожаю можуть істотно вплинути не тільки капризи природи і шкідники, а й зловмисники. Ми не допоможемо в боротьбі з кротами і мишами (від них можна купити ультразвукові відлякувачі), не зможемо вберегти врожай від посухи або граду, проте в наших силах захистити ваші поля від зазіхань недобросовісних людей. Агрофірми зазнають збитків не тільки через погодні умови, але також з причин крадіжки (в тому числі, з боку своїх же працівників), зловмисних дій конкурентів і недотримання правил безпеки найманих працівників.

охорона врожаю

Організація безпеки таких об'єктів - обов'язкова міра, що дозволяє забезпечити постійний контроль по всьому периметру, запобігти розкраданню та хуліганству. Складність самостійної охорони виникає через великі площі сільськогосподарських угідь і відсутність огорожі. У зв'язку з цим доцільно звернутися до спеціалізованої фірми.

Група охоронних компаній «Охоронний Альянс» стане вашим надійним партнером в сфері охорони ваших полів, виноградників і садів. У нас працюють кваліфіковані і підготовлені співробітники, що мають досвід роботи з об'єктами різних масштабу і призначення. Ми забезпечимо збереження вашого майна на всіх стадіях - від посівної до збору врожаю.

Послуги з охорони врожаю

Під поняттям «захист врожаю» наша компанія розуміє цілий комплекс послуг:

 • забезпечення збереження посадкового матеріалу при підготовці до посівної, в тому числі супровід при транспортуванні насіння і контроль їх витрат;
 • контроль дотримання техніки безпеки під час роботи;
 • нагляд за перевезенням і витратою добрив;
 • контроль витрат і залишку отрутохімікатів при протравлюванні полів;
 • забезпечення збереження врожаю в період дозрівання;
 • охорона складських приміщень, аграрної техніки, елеваторів;
 • забезпечення збереження врожаю під час збирання, в тому числі контроль виконання технологічного процесу.

 

Ціна на охорону полів залежить від їх розмірів і необхідного комплексу послуг, оскільки ці критерії впливають на кількість охоронців, які будуть зайняті на об'єкті, і необхідне технічне оснащення.

Замовити послугу
Нам довіряють

 

Як відбувається охорона полів в Україні?

Охорона полів в Україні - наша профільна спеціалізація. Довіривши безпеку нам, ви можете спокійно займатися бізнесом. Ми підписуємо договір і беремо на себе повну відповідальність.

Оптимізувати ваші витрати і підвищити безпеку території, що охороняється нам допомагає використання сучасного технічного оснащення і вдосконалених охоронних методик.

 

охрана полів в Україні

 

На великих площах охорона виноградників і полів шляхом стандартного спостереження та огляду периметра неефективна, тому робота організовується наступним чином. Патрульна група з двох охоронців кожні дві години робить об'їзд периметра на автомобілі. Крім того, вдень здійснюється постійний моніторинг за допомогою квадрокоптера з відеокамерою. Для контролю об'єкта в нічний час використовуємо тепловізори. При потребі організовуємо засідку на зловмисників. Такий комплексний підхід дозволяє отримувати інформацію в режимі реального часу і своєчасно виявляти порушників.

Ціна на охорону полів і врожаю

Базовий комплекс - це фізична охорона полів: візуальний контроль території і патрулювання периметра. Вартість послуг становить від 30 грн / год. Технічне оснащення оплачується окремо, але в рази підвищує ефективність нашої роботи.

За додаткову плату ми надамо і допоміжні послуги, які в комплексі забезпечать найбільш ефективний захист вашого майна.

 

охорона виноградників

 

При проведенні аграрних робіт нерідко порушуються і технологічні процеси, норми витрачання насіння, добрив та отрутохімікатів. При необхідності наші співробітники забезпечать повний контроль процесів для їх оптимізації.

Щоб уникнути зловживання робочим становищем з боку ваших працівників ми пломбуємо баки аграрної техніки і перевіряємо їх на цілісність при повторній експлуатації.

Забезпечимо спостереження за автотранспортом на маршрутах між полем і ваговій, складом, елеватором або заводом. Проконтролюємо маршрут врожаю і процес його зважування.

Якщо в договорі обговорений пункт про огляд, наші охоронці перевіряють речі і транспорт працівників полів.

Для охорони об'єктів великої протяжності може знадобитися застосування таких заходів:

 • периметрова або локальна сигналізаційна система;
 • система відеоспостереження;
 • звукова система тривожного сповіщення;
 • технологія зональної автоматизації з датчиками руху.

 

Запитання/відповідь
✔️ Що входить в комплекс послуг з охорони полів і врожаю?

Під поняттям «захист врожаю» наша компанія розуміє цілий комплекс послуг:

 • забезпечення схоронності посадкового матеріалу при підготовці до посівної, в тому числі супровід при транспортуванні насіння і контроль їх витрати; контроль дотримання техніки безпеки під час роботи;
 • нагляд за перевезенням і витратою добрив;
 • контроль витрат і залишку отрутохімікатів при протравливании полів, забезпечення збереження врожаю в період дозрівання; охорона складських приміщень, аграрної техніки, елеваторів;
 • забезпечення збереження врожаю під час збирання, в тому числі контроль виконання технологічного процесу.
✔️ Як відбувається охорона полів і врожаю?

Оптимізувати ваші витрати і підвищити безпеку території, що охороняється нам допомагає використання сучасного технічного оснащення і вдосконалених охоронних методик.

На великих площах охорона виноградників і полів шляхом стандартного спостереження та огляду периметра неефективна, тому робота організовується наступним чином. Патрульна група з двох людини кожні дві години робить об'їзд периметра на автомобілі. Крім того, вдень здійснюється постійний моніторинг за допомогою квадрокоптера з відеокамерою. Для контролю об'єкта в нічний час використовуємо тепловізори. При потребі організовуємо засідку на зловмисників. Такий комплексний підхід дозволяє отримувати інформацію в режимі реального часу і своєчасно виявляти порушників.

Для охорони об'єктів великої протяжності може знадобитися застосування таких заходів:

 • периметрова або локальна сигналізаційна система; система відеоспостереження;
 • звукова система тривожного сповіщення;
 • технологія зональної автоматизації з датчиками руху.
✔️ Яка вартість на охорону полів і врожаю?

Базовий комплекс - це фізична охорона полів: візуальний контроль території і патрулювання периметра. Вартість послуг становить від 30 грн / год. Технічне оснащення оплачується окремо, але в рази підвищує ефективність нашої роботи.

За додаткову плату ми надамо і допоміжні послуги, які в комплексі забезпечать найбільш ефективний захист вашого майна.

✔️Як замовити послуги з фізичної охорони в "Охоронному Альянсі"?

Ви можете звернутися до нас по будь-якому питанню і замовити наші послуги в комплексі або окремо. Ми максимально чітко і предметно проконсультуємо Вас, або проведемо обстеження вже існуючих охоронних систем, спроектуємо, змонтуємо і запустимо сучасні системи безпеки із застосуванням новітнього обладнання вітчизняних або зарубіжних виробників.

Замовляйте охоронні послуги по тел. +38 (097) 735 78 85 або отсавьте заявку на сайті.

 

Охорона саду в Україні

Всі охоронці «Охоронного Альянсу» пройшли навчання у відповідному центрі підготовки фахівців. Вони вивчили фізичну, спеціальну, юридичну та вогневу дисципліни. Всі мають сертифікати державного зразка.

Охорона саду відбувається вахтовим методом. Охоронці проживають в наметах безпосередньо біля території, що охороняється. Їх завдання - не допустити крадіжку. При затриманні зловмисників вони повідомляють власника і викликають правоохоронні органи, а до їх приїзду забезпечують недоторканність місця події.

Професіоналізм, уважність і відповідальність - головні якості, властиві кожному нашому співробітнику.

Переваги співпраці з компанією «Охоронний Альянс»

Співпраця з професійної охоронною фірмою більше ефективна, ніж наймання звичайних непідготовлених людей. Наші значущі переваги:

 1. реальні гарантії, які прописуємо в договорі - за свою роботу ми несемо матеріальну відповідальність;
 2. кваліфіковані співробітники, які вміють швидко реагувати в складних ситуаціях і приймати оперативні рішення;
 3. необхідне технічне оснащення для повноцінного контролю територій будь-яких площ і призначення. Використання сучасних засобів (включаючи квадрокоптери, тепловізори та системи зв'язку) дозволяє повністю охопити територію, що охороняється в будь-який час доби, при будь-якій погоді, залучаючи до роботи менше людей.


Охорона врожаю вимагає додаткових витрат, однак вони зовсім не великі в порівнянні з втратами на полях і в садах без належної охорони.

Зверніться в «Охоронний Альянс» - забезпечте надійний захист свого сільськогосподарського угіддя і контролюйте роботу своїх найманих робітників. А розрахунок вартості охоронних послуг залиште нам!

Також замовляйте фізичну охорону будівельних майданчиків, банківських установ, офісів, тощо.

 

 

ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг і необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

Переваги роботи з «Охоронним Альянсом»:
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
17/05/2019

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28