Услуги
Hi, How Can We Help You?

Охорона магазинів

Торгові зали супермаркетів і магазини є, з позиції безпеки, об'єктами підвищеного ризику, так як загубитися в натовпі потенційному зловмиснику набагато легше. Охорона магазину в Києві сьогодні - ефективний спосіб зберегти матеріальні цінності.

Охорона магазинів Києва з "Охоронним Альянсом" - це забезпечення фізичного захисту працівникам торгового об'єкта, товару і іншим матеріальним цінностям. Ми дотримуємося комплексного підходу, що передбачає спостереження за відвідувачами за допомогою камер відеоспостереження, так званого «стікеруванія» товарів і спостерігачів, «детективів» безпосередньо знаходяться в торговому залі під виглядом простих покупців. Однією з найважливіших завдань при правильній побудові комплексу охорони торговельних центрів, є правильна установка системи відеоспостереження, яка повинна мати мінімум «сліпих» зон, тобто місць, де немає можливості установки камер стеження, такі сліпі зони повинні бити, суворо засекречені. Також велике значення має якість самих відеокамер і професіоналізм оператора відеоспостереження, адже від дій оператора в основному залежить, відбудеться крадіжка чи ні. Всі технічні засоби охорони повинні бити в працездатному стані і вчасно обслуговуватися. В першу чергу це ставитися до засобів пожежної сигналізації та засобів для гасіння пожежі.

"Охоронний Альянс" - надійна охорона магазинів

Фахівці компанії «Охоронний Альянс» при укладанні договору на охорону магазинів і торгових центрів в Києві, складають план заходів для забезпечення максимально ефективної охорони, проводять аналіз зібраної інформації: відомості про об'єкт, особливості товару, інформацію про співробітників, а також оперативні дані по обстановці навколо торгової точки.

Також при розробці проекту ведення пультової охорони магазинів ми беремо до уваги планування і площа торгового залу, графік роботи, розташування, асортимент продукції. Для реалізації заходів прийнятої системи охорони товарів в магазині співробітниками компанії Охоронний Альянс проводиться установка системи спостереження і сигналізації, здійснюється монтаж оптимальної системи контролю доступу, що включає турнікети і металошукачі.

Організація охорони магазину

Співробітники компанії розробляють окремий план оперативного реагування на випадок, якщо матеріальних цінностей або людям загрожуватиме небезпека.

Для захисту майна, обладнання, персоналу і покупців магазинів, співробітники нашого охоронного агентства в Києві:

 • безперервно патрулюють територію торгового об'єкта;
 • забезпечують пропускний режим і розставляють пости охорони магазину / торгового центру;
 • контролюють відвідувачів, а саме: припиняють спроби крадіжки і псування товарів або устаткування (включаючи огляд особистих речей і ручної поклажі в рамках чинного законодавства України);
 • проводять огляд приміщень торгового центру перед початком робочого дня і по його закінченні;
 • контролюють дотримання правил протипожежної безпеки;
 • охорона супермаркету

Розумне ставлення до організації охорони магазинів та інших торгових об'єктів забезпечує підтримання порядку як усередині самого об'єкта, так і зовні. Тільки професійний підхід і правильно підібрана система охорони, забезпечать безпеку Вашого магазину, не залишивши жодного шансу зловмисникам і не порушивши при цьому роботу персоналу і психологічний комфорт покупців.

Що ми можемо запропонувати Вам

 

Багато вже змогли переконатися, що найбільш ефективним способом забезпечення контролю і безпеки будуть послуги охорони магазинів в Києві професійних агентств. Це підвищує ступінь контролю і рівень безпеки. Наша компанія забезпечує безпеку не тільки торгових залів, а й підсобних приміщень, складів, адміністративних корпусів. Ми також надаємо послугу - охорона ювелірного магазину.

Ми пропонуємо послуги:

 • інкасації виручки,
 • фейс контроль,
 • організацію пропускного режиму
 • установку сигналізації.
 • охорона супермаркета

Такой рівень безпеки забезпечить збереження матеріальних цінностей і контроль роботи персоналу. Співробітники нашого охоронного агентства проходять відповідну підготовку і мають всі необхідні навички для роботи на різних об'єктах. Крім того, ми працюємо в тісному контакті з правоохоронними органами України, що дозволяє нам істотно підвищити рівень безпеки в магазині або торговому залі. Крім того, під час роботи наш персонал носить єдину форму і використовують зручні засоби зв'язку. Професійна охорона магазину нашою компанією - це стабільна робота вашого бізнесу. Крім того, «Охоронний Альянс» пропонує різні види охоронної сигналізації та відеоспостереження, що істотно підвищує рівень безпеки.

Послуга

Опис та особливості надання послуг 

Вартість

Цілодобова охорона об'єктів, клас Вахта

Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 20 - 55 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балкончик, навчання, досвід роботи охоронця від 1-го року.

Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим

від 34 грн./година

Цілодобова охорона об'єктів, клас Стандарт

Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 20 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балкончик, навчання, досвід роботи охоронця від 2-х років.

Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим

від 44 грн./година

Цілодобова охорона об'єктів, клас Преміум

Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 25 - 40 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балкончик, пістолет «Флобер», радіостанція, бронежилет (за бажанням Замовника), навчання, досвід роботи охоронця від 3-х років.

Цілодобовий контрольоб'екта оперативним черговим.

від 65 грн./година

- Клас «Преміум» + вільне володіння іноземними мовами

від 79 грн./година

Денний пост охорони

Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балкончик, навчання, засоби зв'язку, досвід роботи охоронця від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим

від 65 грн./година

Охоронці з вільним володінням іноземними мовами.

від 130 грн./година

Нічний пост охорони

Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балкончик, навчання, засоби зв'язку, досвід роботи охоронця від 2-х років.

Контроль об'єкта оперативним черговим

від 65 грн./година

Охоронці з вільним володінням іноземними мовами

від 130 грн./година

 

Потрібна охорона магазину? - звертайтеся в "Охоронний Альянс"! 

 
 
 
Замовити послугу
ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг і необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

Переваги роботи з «Охоронним Альянсом»:
Наші клієнти
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
17/05/2019

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28