Услуги
Hi, How Can We Help You?

Супровід вантажів

Маючи величезний досвід роботи в сфері забезпечення охорони товарно-матеріальних цінностей і безпеки як фізичних осіб так і бізнесу, згідно ліцензій Міністерства внутрішніх справ України, поспішаємо повідомити про надання нових послуг:

 • охороняється трансфер по Україні, з використанням додаткового автомобіля супроводу і без нього
 • трансфери по Києву і Україні - супровід груза

трансферы по Киеву и Украине - сопровождение грузаКомпанія "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС" організовує будь-які трансфери по Києву і Україні будь-яку програму. Ми працюємо як з Києвом, так і по всій Україні, зустрічаємо людей в аеропорту Бориспіль, ж / д вокзалі або за конкретною адресою Києва. Отже, пропонуємо Вам кращий спосіб дістатися на будь-яку адресу Києва з аеропорту або ж / д вокзалу - замовити трансфер по Києву від компанії "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС". Тим більше якщо ви перевозите будь-які цінні речі (які згідно законодавства України можуть вільно передвігатся по території країни).

Забронювавши трансфер по Києву з аеропорту або з ж / д вокзалу, Ви завжди зможете найбільш мобільно і безпечно дістатися до пункту призначення, одночасно насолоджуючись поїздкою і заощаджуючи свої кошти на таксі. Замовлення можна здійснити прямо на сайті. Ми організовано зустрінемо Вас в аеропорту або ж / д вокзалі в призначений Вами час, і, за обумовлений заздалегідь тариф, швидко доставимо Вас за вказаною Вами адресою Києва.

Ми дбаємо про комфорт і безпеку наших Клієнтів, тому, незалежно від виду транспортного засобу, за кермом автомобіля будуть завжди знаходитися водії-професіонали від «PATU», які відмінно знають місто Київ, які зроблять все для того, щоб на Вашому шляху траплялося якомога менше "пробок".

Замовлення трансферу необхідно здійснювати завчасно. На сайті надані багато варіантів оплати послуг, ознайомиться з ними ви можете в розділі «Вартість і оплата»

Замовляючи трансфер в «PATU», наші Клієнти завжди отримують такі послуги і сервіси:

 • заздалегідь затверджений тариф при резервації трансферу;
 • персональна зустріч в аеропорту із зони контролю, на ж / д вокзалі, за адресою Клієнта;
 • супровід Клієнта до автомобіля;
 • безпроблемна доставка Клієнта в зазначений пункт прибуття;
 • ввічливі водії і гіди, які є професіоналами своєї справи;
 • очікування менеджером Клієнта через затримку літака, поїзда необмежено і додатково не оплачується;
 • в ціну включена вартість бензину.
 • при замовленні охороняється трансферу, ви можете самі визначити кількість супроводжуючих.

Вартість супроводу вантажу

 

охрана груза одним сотрудником
Автомобіль
пневматичний

травматичний
договірна договірна договірна
договірна договірна договірна
договірна договірна договірна
Включено
у вартість
50 км 50 км 50 км
  охрана и сопровождение грузов - два охранника
Автомобіль
пневматичний

травматичний
договірна договірна договірна
договірна договірна договірна
договірна договірна договірна
Включено
у вартість
50 км 50 км 50 км

 

Вартість надання додаткових послуг із супроводу вантажів і фізичних осіб, становить 1 км. = 1 у.о. (Для одного охоронця)
Вартість надання додаткових послуг із супроводу вантажів і фізичних осіб, становить 1 км. = 1,5 у.о. (Для двох охоронців)
Вартість надання послуг із супроводу більш ніж на 100 км. обговорюється індивідуально.

Для постійних клієнтів діє система знижок.

Оплата здійснюється в гривні 1 у.о. = 1 євро (за курсом НБУ на день оплати)

Охоронний збройний супровід вантажів

Щоб бути повністю впевненим у безпеці свого майна і власної безпеки, варто довірити вантажоперевезення професіоналам групи компаній «ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС». Двадцятирічний досвід роботи, потужна технічна база і прекрасні інтелектуальні ресурси дозволяють нам гарантувати повне збереження Вашого майна і фізичних осіб в процесі перевезення вантажу.

Охоронне збройний супровід вантажів в час транспортування - це одна зі сфер нашої діяльності. У чому саме ми готові Вам допомогти?

 • Кваліфіковані фахівці прокладуть максимально безпечний маршрут і прорахують приблизний час проходження.
 • Ми підберемо відповідний трансфер, оптимальний для перевезеного майна, і при необхідності надамо автомобіль супроводу.
 • На все шляху проходження за вантажем стежать озброєні охоронці. Причому в їх арсеналі також є і сучасні засоби зв'язку, тому вони завжди зможуть оперативно зв'язатися з диспетчером.

 

Звертаючись в будь-який з філій «ОХОРОННОГО АЛЬЯНСУ» Ви можете бути впевнені: в яку б точку України Ви не направлялися, піде без форс-мажорів і прикрих ексцесів. Ваші цінності благополучно прибудуть на місце, а й будуть передані приймаючій стороні в належному стані.

Супровід цінних вантажів по Україні з «Охорона АЛЬЯНСОМ»

Фахівці нашої компанії готові взяти на себе супровід цінних вантажів і забезпечувати їх надійний захист при транспортуванні в будь-який регіон нашої країни. Охоронці компанії - це люди, які пройшли спецпідготовку і мають відповідний досвід, високу кваліфікацію і кришталеву репутацію. Довіряючи їм супровід цінних вантажів або забезпечення безпеки фізичних осіб на час поїздки, Ви можете бути абсолютно спокійні. До того ж в роботі ми дотримуємося поняття комерційної таємниці, тому інформація про перевезених цінностях залишиться між Вами і співробітниками.

Послуга Вартість

Охорона супроводу вантажів без надання транспорту

за домовленістю

Охорона супроводу вантажів з наданням транспорту

за домовленістю

 
 
Замовити послугу
ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг і необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

Переваги роботи з «Охоронним Альянсом»:
Наші клієнти
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
17/05/2019

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28