Услуги
Hi, How Can We Help You?

Установка охоронної сигналізації

Компанія «Охоронний Альянс» спеціалізується на монтажі та обслуговуванні систем охоронної сигналізації, які сьогодні дозволяють забезпечити безпеку практично будь-якого об'єкта в Києві і регіоні. Інстальована співробітниками "Охоронного Альянсу" система охоронна сигналізація - оптимальне рішення, що дозволяє підвищити ефективність захисних заходів в кілька разів.

Де якісно і надійно надають послуги охоронної сигналізації?

Ми впевнені, що наше охоронне підприємство виконує проктірованіе і монтаж максимально ефективних систем сигналізації виходячи з специфіка окаждог окремо взятого об'єкта. Якщо Вам потрібна допомога у виборі комплекту обладнання

Сигналізації та монтаж системи в стислі терміни - наші пропозиції для Вас!

Тривожна охоронна сигналізація сьогодні є обов'язковою умовою обладнання житлових і виробничих приміщень, площ комерційного предназнеаченія з метою запобігання непоправної шкоди і людських жертв. Наша компанія має відповідні дозволи, ліцензії та допуски і проводить монтаж систем охоронних сигналізацій в соответвуют з усіма нормами.

Характеристика та найменування послуг

Вартість

Підключення об'єкта на пульт централізованої системи охоронно - пожежної сигналізації

безкоштовно

Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації без виїзду груп швидкого реагування.

100 грн./міс.

Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації з виїздом груп швидкого реагування

от 350 грн./міс.

Централізоване спостереження за системою пожежної сигналізації.

от 150 грн./міс.

Технічне обслуговування систем сигналізації

от 50 грн./міс.

 

Охоронна сигналізація: проектування та встановлення в Києві

охранная сигнализация Киев

Охоронна сигналізація включає в себе сукупність спеціальних технічних засобів. Вони використовуються для виявлення порушників на довіреному об'єкті і подачі сповіщення про тривогу для вжиття заходів із затримання. Існує кілька систем охоронної сигналізації, які відповідають або за конкретне завдання, або працюють в комплексі, що дозволяє істотно підвищити рівень безпеки на об'єкті.

Сучасна система сигналізації складається з датчиків, централі і сирени. Датчики «спостерігають» за об'єктом. Централь є «серцем» системи. Вона розподіляє сигнали від датчиків і виконує всі необхідні дії: вмикає сирену або подає сигнал охоронцеві або замовнику про вторгнення стороннього на об'єкт.

Відомо, що послуги охоронної сигналізації захищають об'єкт від 95% проникнення. Статистика свідчить, що більше 70% зловмисників не потрапляють на крадіжку, якщо на об'єкті встановлена ​​сигналізація. 20% злодіїв тікає, як тільки чує звук сирени. Якщо зловмисник все ж потрапить на об'єкт, його затримає група реагування, яка вже отримала сигнал про проникнення.

Охоронна сигналізація в Києві - це доступна послуга, яка допоможе істотно підвищити рівень безпеки на об'єкті. Вважається, що краще сигналізації може бути тільки особистий охоронець. Проте, витрати на системи безпеки набагато нижче, ніж на фізичний контроль.

Агентство «Охоронний альянс» пропонує максимальний захист вашого будинку або офісу. У нашій компанії ви можете замовити як монтаж охоронної сигналізації та подальше обслуговування об'єкта, так і контроль співробітниками. Ми монтуємо повноцінні охоронні сигналізації «під ключ».

Ми пропонуємо кілька приладів для забезпечення охоронної сигналізації: сповіщувачі, приймально-контрольні пристрої, сповіщувачі, системи передачі сповіщень, пульти централізованого спостереження та інші. Кожне з цих пристроїв відрізняється специфічними функціями і виконує певні завдання. Ви можете вибрати лише кілька з них або ж замовити в комплексі, що, безсумнівно, відіб'ється на ступеня безпеки об'єкта.

Замовити послугу
ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг і необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

Переваги роботи з «Охоронним Альянсом»:
Наші клієнти
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
17/05/2019

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
  • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
    Андрей 2018-12-18
  • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
    Анатолий 2018-11-14
  • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
    Олег 2018-09-28