Услуги
Hi, How Can We Help You?

Охорона ресторанів

Сьогодні, фахівцями компанії надаються комплексні послуги в сфері безпеки по всій території України. Комплексний підхід полягає в можливості надання нашими фахівцями всього спектра послуг стосуються охорони Вас і Вашого майна. Хотілося б, зупинитися на особливостях організації охорони ресторанів і кафе.

Відвідування ресторану передбачає проведення комфортного і безпечного часу відвідувачами. Але це можливо тільки при повному угоді і виконанням правил поведінки в ресторані, щоб встежити за цим потрібна охорона в ресторан. Служба охорони, враховуючи особливості та специфіку охорони і дотримання громадського порядку, що має важливе значення для репутації закладу, здійснює контроль ситуації всередині закладу, на що додається території до ресторану, не заважаючи при цьому відвідувачам закладу відпочивати.

Охорона вахта ресторанів в Києві

Підвищити безпеку ресторану допоможе охорона вахта ресторану. Перед взяттям під охорону ресторану (кафе, бар) необхідно детально вивчити сам заклад та додану територію. Необхідно приділити велику увагу входу в заклад, при необхідності змінити його в бік посилення і при необхідності змонтувати систему видионаблюдения.

Всі приміщення поділяються на кілька функціональних груп:

 • приміщення для прийому і зберігання сировини (склад, холодильник);
 • виробнича група (м'ясний цех, гарячий цех, холодний цех, мийна, сервірувальна);
 • адміністративна група (кабінет директора, бухгалтерія, приміщення персоналу, санітарна зона);
 • приміщення для обслуговування відвідувачів (обідній зал, банкетні зали).

 

Виконання правил поведінки, переміщення сировини і продукції, вивезення сміття, прихід і відхід з роботи персоналу, дотримання правил пожежної безпеки є обов'язковим для всіх без винятку співробітників закладу і відвідувачів.

У ресторані вводитися діюча система «FACE CONTROL» і «DRESS CODE», і ведеться відеоспостереження і аудіозапис під контролем служби охорони і адміністрації закладу.

Охорона ресторанів і кафе: основні завдання

Основними вимогами і завданнями служби охорони ресторанів і кафе є:

 • недопущення перебування осіб, які не досягли віку 16 років в нічний час з 22.00;
 • заборона пронесення з собою відвідувачами і вживання продуктів харчування, алкогольних та інших напоїв;
 • недопущення вживання алкогольних напоїв біля входу в ресторан (поза барної стійки або місць посадки в залах);
 • не допускати до закладу осіб в стані токсичного чи наркологічного сп'яніння;
 • присікати будь-яке неадекватне, агресивна поведінка по відношенню до інших гостей або персоналу ресторану;
 • припиняти поведінку схильне до скоєння протиправних дій по відношенню до інших гостей або персоналу ресторану, а також створює загрозу для майна ресторану;
 • недопущення осіб зі зброєю, колючими і ріжучими предметами, а також із засобами особистої безпеки. У разі виявлення зазначених предметів після доступу до ресторану відвідувачеві може бути негайно відмовлено в обслуговуванні з видворенням його за межі закладу або викликом співробітників поліції для з'ясування правомірності володіння зброєю;
 • не допускати перебування у верхній, робочої, пляжної, спортивної та службової одязі (за винятком форменого одягу співробітників поліції, ВСУ і МНС), з великогабаритними речами, а також в неохайною, рваною або брудному одязі і взутті, пачкающуй предмети інтер'єру або відвідувачів ресторану.

 

У ресторані забороняється і присікається службою охорони:

 • продаж алкоголю неповнолітнім. У разі виникнення у співробітника ресторану сумніви в досягненні покупцем повноліття, спільно з представником служби охорони, вимагати документ, що засвідчує особистість і дозволяє встановити вік покупця;
 • перебування з тваринами. У виняткових випадках, на розсуд адміністрації ресторану, відвідувачеві може бути дозволено присутність з домашнім улюбленцем за умови, що не буде переміщень тваринного по території ресторану, не забруднюється меблі, не видається гучних звуків і поведінка тварини не доставляє дискомфорту персоналу і відвідувачам.
 • з метою охорони прав власника та недоторканності особистого життя відвідувачів ресторану проводити несанкціоновані фото- і відео- зйомки на території ресторану, знімати відвідувачів, представників служби охорони без їх дозволу або в разі їх заперечення проти проведення зйомки;
 • порушувати громадський порядок і спокій інших відвідувачів;
 • завдавати шкоди майну ресторану;
 • нешанобливо ставитися до персоналу та гостям, вживати в спілкуванні образливі вирази, нецензурну лайку;

 

охрана ресторана в КиевеПрофесійна відіо- і фотозйомка можливі тільки для акредитованих журналістів і приватних осіб при наявності письмового дозволу адміністрації та перевіряється службою охорони.

Контроль роботи та дотримання розпорядку дня, винос особистих речей і можливих придбань продукції ресторану персоналом контролюється з реєстрацією в «Журналі персоналу» співробітниками служби охорони.

Довіривши, свою безпеку нашим співробітникам Ви отримуєте максимально позитивний результат при мінімумі моральних і матеріальних витрат.

Охорона ресторанів Київ - Ми за Ваш безпечний відпочинок в закладах, що знаходяться під нашою охороною.

 
 
Замовити послугу
ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг і необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

Переваги роботи з «Охоронним Альянсом»:
Наші клієнти
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
17/05/2019

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28