Услуги
Hi, How Can We Help You?

Охорона підприємства

фізична охорона на підприємстві Кожен керівник підприємства стикається з необхідністю охорони бізнесу в цілому і окремих його складових: складів, заводів, виробничих цехів, вироблених товарів і матеріальних цінностей. Охорона на підприємстві в Україні має свої особливості, оскільки фірми можуть розташовуватися на великих за площею територіях, мати численний штат, значна кількість обладнання і товарно-матеріальних цінностей.

Компанія «Охоронний Альянс» добре розуміє потреби юридичних осіб, тому запропонує оптимальне рішення фізичної охорони саме для вашого підприємства, в залежності від його специфіки. Наші фахівці попередньо:

 • приїдуть на об'єкт,
 • оцінять майбутній обсяг робіт,
 • виявлять вразливі місця,
 • запропонують ефективні рішення,
 • дадуть кваліфіковані рекомендації щодо необхідного технічного забезпечення.

Особливості охорони різних видів підприємств

Охорону підприємств можна класифікувати наступним чином:

 • за розміром і площі території: малі (до 100 м2), середні (100-500 м2), великі (500-4000 м2) і дуже великі (понад 4000 м2);
 • по режиму роботи персоналу: одна або дві зміни, цілодобовий режим;
 • за кількістю працівників: до 50 чоловік, 50-100 працівників і т. д .;
 • за насиченістю пропускного режиму - залежить від кількості співробітників і відвідувачів;
 • по розташуванню: підприємство може розташовуватися в одному або декількох будівлях, можливе розміщення окремих приміщень віддалено від основної будівлі (наприклад, саме підприємство знаходиться біля залізничної станції, а склад сировини - на під'їзних до фірми шляхах);
 • щодо технічного укріплення: об'єкти практично без вразливих місць, об'єкти з незначним або великою кількістю уразливих місць.

 

Послуги охорони території підприємств

Залежно від описаних вище особливостей, розрізняються типи необхідних охоронних заходів і, як наслідок, ціна на послуги з охорони території підприємств.

Типи охорони на підприємстві:

Проста: періодичний обхід території, що охороняється без застосування спеціальних технологій;
Ускладнена: виділяється приміщення під пульт централізованого спостереження (ПЦУ), співробітники використовують відповідні засоби для оптимізації роботи, при необхідності задіюють службових собак;
Комбінована: обладнають ПЦУ і пропускні пункти, встановлюють відеоспостереження, охоронно-пожежну сигналізацію, датчики по периметру підприємства, тривожну кнопку і системи управління доступом.

В окремих випадках можуть знадобитися установка електромеханічних перешкод на в'їздах і виїздах, стаціонарного огородження і додаткового освітлення, зміцнення офісних і складських приміщень, монтаж спеціального обладнання для розпізнавання і фіксації номерів автотранспорту.

 послуги з охорони підприємств в Україні

Всі етапи робіт узгоджуються з власником бізнесу. Обумовлюється пропускний режим, складається список технічних засобів: датчики, камери, система контролю доступу, автоматичні ворота або шлагбаум. Визначаються місця розташування постів охорони, зони їх відповідальності та маршрути патрулювання в робочий і неробочий час. Затверджуються екіпірування охоронців, порядок їх дій при позаштатних ситуаціях.

Замовити послугу
Нам довіряють

 

Фізична охорона на підприємстві

Фізична охорона на підприємстві - один із пріоритетних напрямків діяльності компанії «Охоронний Альянс». Наші фахівці гарантують:

 • збереження майна, продукції, приміщень і матеріальних цінностей;
 • дотримання комерційної таємниці щодо методів роботи вашого підприємства, клієнтської бази, технічних рішень, технологій, проблем і документації;
 • підтримання громадського порядку і внутрішнього розпорядку фірми;
 • організацію суворого контрольно-пропускного режиму відвідувачів і працівників;
 • фейс-контроль співробітників і відвідувачів;
 • дотримання охоронцями встановленої форми одягу і екіпіровки;
 • обслуговування технічного обладнання: систем відеоспостереження, охоронної сигналізації та т. д .;
 • припинення спроб несанкціонованого доступу сторонніх осіб, представників фіскальних органів;
 • припинення спроб несанкціонованого виносу майна і документів;
 • дотримання культури спілкування і ділової етики з працівниками та гостями підприємства;
 • підтримання протипожежної безпеки, в разі пожежі виклик пожежної команди і вжиття заходів з гасіння до її прибуття.

 

Пультова охорона на підприємстві в Києві актуальна завжди. У разі небезпеки досить натиснути на тривожну кнопку, і наша група оперативного реагування в лічені хвилини прибуде на місце події, розбереться з ситуацією, що виникла, при проникненні сторонніх - затримає їх.

 охорона на підприємстві в Києві і по Україні

Таким чином, охорона на підприємстві в Київській області з нашою компанією - це збереження товарних і матеріальних ресурсів, конфіденційної інформації та майна, запобігання крадіжок, підтримання громадського порядку, своєчасне виявлення загроз і їх усунення, припинення спроб проникнення сторонніх осіб, захист співробітників від насильницьких дій і спроб рейдерського захоплення.

Ціни на охорону підприємства становлять від 30 грн / год і залежать від розміру підприємства, його рівня режимності і оснащення технічними засобами.

Переваги співпраці з нами при забезпеченні охорони на підприємстві

 1. Укладаємо договір з власником бізнесу і несемо матеріальну відповідальність, тому зацікавлені в якісній організації фізичної охорони об'єктів і надаємо реальну гарантію на свої послуги.
 2. У максимально стислі терміни облаштовуємо пости охорони і оснащуємо територію технічними засобами, щоб якомога швидше (від 1 години) забезпечити повноцінний захист вашого об'єкта.
 3. Надаємо високоякісні послуги, оскільки кожен наш співробітник проходить психологічне тестування, успішно володіє засобами захисту, має хорошу технічну і фізичну підготовку.

 

Наше приватне агентство «Охоронний Альянс» має багатий досвід охорони різних об'єктів, охорони заводів і фабрик. З нами ваш бізнес і плоди вашої праці будуть надійно захищені.

 
Запитання/відповідь
✔️ Які існують типи охорони підприємств?

Залежно отособенностей, різняться такі типи охорону підприємств.

Типи охорони на підприємстві:

 • Проста: періодичний обхід території, що охороняється без застосування спеціальних технологій;
 • Ускладнена: виділяється приміщення під пульт централізованого спостереження (ПЦУ), співробітники використовують відповідні засоби для оптимізації роботи, при необхідності задіюють службових собак;
 • Комбінована: обладнають ПЦУ і пропускні пункти, встановлюють відеоспостереження, охоронно-пожежну сигналізацію, датчики по периметру підприємства, тривожну кнопку і системи управління доступом.

В окремих випадках можуть знадобитися установка електромеханічних перешкод на в'їздах і виїздах, стаціонарного огородження і додаткового освітлення, зміцнення офісних і складських приміщень, монтаж спеціального обладнання для розпізнавання і фіксації номерів автотранспорту.

✔️ Що в себе включає фізична охорона підприємства?

Фізична охорона на підприємстві - один із пріоритетних напрямків діяльності компанії «Охоронний Альянс». Наші фахівці гарантують:

 • збереження майна, продукції, приміщень і матеріальних цінностей;
 • дотримання комерційної таємниці щодо методів роботи вашого підприємства, клієнтської бази, технічних рішень, технологій, проблем і документації;
 • підтримання громадського порядку і внутрішнього розпорядку фірми; організацію суворого контрольно-пропускного режиму відвідувачів і працівників;
 • фейс-контроль співробітників і відвідувачів;
 • дотримання охоронцями встановленої форми одягу і екіпіровки;
 • обслуговування технічного обладнання: систем відеоспостереження, охра ної сигналізації і т. д.;
 • припинення спроб несанкціонованого доступу сторонніх осіб, представників фіскальних органів; припинення спроб несанкціонованого виносу майна і документів;
 • дотримання культури спілкування і ділової етики з працівниками та гостями підприємства, підтримання протипожежної безпеки, в разі пожежі виклик пожежної команди і вжиття заходів щодо гасіння до її прибуття.
✔️ Яка вартість охорони підприємства?

Ціни на охорону підприємства становлять від 30 грн / год і залежать від розміру підприємства, його рівня режимності і оснащення технічними засобами.

✔️Як замовити послуги з фізичної охорони в "Охоронному Альянсі"?

Ви можете звернутися до нас по будь-якому питанню і замовити наші послуги в комплексі або окремо. Ми максимально чітко і предметно проконсультуємо Вас, або проведемо обстеження вже існуючих охоронних систем, спроектуємо, змонтуємо і запустимо сучасні системи безпеки із застосуванням новітнього обладнання вітчизняних або зарубіжних виробників.

Замовляйте охоронні послуги по тел. +38 (097) 735 78 85 або отсавьте заявку на сайті.

ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг і необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

Переваги роботи з «Охоронним Альянсом»:
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
17/05/2019

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28