Услуги
Hi, How Can We Help You?

Охорона офісів

Для керівника будь-якої компанії дуже важливим і актуальним є таке питання, як охорона офісів. Київ, звичайно, є беззаперечним лідером по споживанню даної послуги. Оскільки ні в жодному іншому місті нашої досить великої країни немає такої кількості офісів, як в столиці. І кожен керівник цілком усвідомлює, наскільки важлива організація якісної фізичної охорони, як у забезпеченні безпеки співробітників і клієнтів компанії, так і в збереженні офісного обладнання та цінностей.

Пультова охорона офісу в Києві і по Україні

пультовая охрана офисов в КиевеОхрана офісних приміщень може носити різний характер і здійснюватися різними способами. Найбільш популярною і економічною, на даний момент, є пультова охорона офісу. Вона полягає в установці спеціального обладнання з подальшим підключенням його на пульт централізованого спостереження. У разі виникнення нестандартної ситуації, в офіс виїжджає група швидкого реагування.

Щоб охорона була максимально ефективною, потрібно довірити вирішення цього завдання кваліфікованим фахівцям, здатним забезпечити правильний монтаж сигналізаційної системи та оперативне реагування в разі надходження сигналу.

Команда нашої групи компаній - це професіонали своєї справи з багаторічним досвідом роботи. Взявши офіс під охорону вони допоможуть Вам захистити бізнес і конкретний об'єкт нерухомості від непередбачених ситуацій і допоможуть Вам відчути впевненість в захищеності свого майна.

На що саме Ви можете розраховувати, звертаючись в «ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС»?

 • Вам підберуть рішення, що враховують специфіку Вашого бізнесу і особливості офісного приміщення.
 • Монтаж і настройка охоронної системи буде проведена грамотно, що в подальшому забезпечить ефективність її роботи. Також Вам буде надано сервісне обслуговування в разі виникнення неполадок і збоїв в роботі.
 • У разі надходження тривожного сигналу до Вас буде оперативно відправлений наряд озброєних охоронців.

Подаруйте собі впевненість в успішному «завтра» і забезпечте безпеку майна і життя і здоров'я персоналу - скористайтеся послугою пультова охорона офісу в Києві від компанії Охоронний Альянс.

Вартість охрони офісу

Характеристика та найменування послуг

Вартість

Підключення об'єкта на пульт централізованої системи охоронно - пожежної сигналізації

безкоштовно

Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації без виїзду груп швидкого реагування.

100 грн./міс.

Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації з виїздом груп швидкого реагування

от 350 грн./міс.

Централізоване спостереження за системою пожежної сигналізації.

от 150 грн./міс.

Технічне обслуговування систем сигналізації

от 50 грн./міс.

 

охрана офиса - Охранный АльянсОхорона офісів - ще не дуже поширене явище. Але вона, по-перше, набагато дієвіше пультової, а, по-друге, є негласним компонентом іміджу компанії. Оскільки, покликана не тільки забезпечити збереження приміщення, матеріальних цінностей і гарантувати безпеку персоналу. Але і попереджати витік інформації, а також підтримувати протипожежну безпеку в приміщенні. Крім того, даний вид охорони офісу, вартість якої у нас оптимальна, є найпотужнішим організуючим фактором, оскільки, крім іншого, охоронець забезпечує контроль за переміщенням співробітників і клієнтів компанії. Які, чого вже там таїти, відчуваючи на собі невсипуще око охорони, найчастіше, в корені міняють свою поведінку.

Звичайно, цей варіант забезпечення безпеки об'єкта не так поширений, як попередній. Але тим не менше, якщо Ви бажаєте моментального реагування на будь-яку конфліктну або небезпечну ситуацію, має сенс скористатися саме таким способом. Охоронці, що знаходяться прямо «за місцем» - це негайна допомога, яка завжди поруч. До того ж охорона об'єктів (фізична) - це ще й істотний внесок в іміджеву складову Вашої діяльності. Клієнти, співробітники, інвестори - ніхто не залишиться байдужим до подібної турботи про бізнес.

Який би тип охоронних послуг компанії Ви не обрали, Ви можете бути впевнені, що фахівці «ОХОРОННОГО АЛЬЯНСУ» виконають покладені на них завдання максимально ефективно. Співпрацюючи з нами, Ви можете бути абсолютно спокійні за своє особисте майно - ми дійсно розбираємося в своїй справі, і до кожного проекту підходимо з усією серйозністю.

Охорона офісу Київ - запорука безпеки і спокою!

Замовити послугу
ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг і необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

Переваги роботи з «Охоронним Альянсом»:
Наші клієнти
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
17/05/2019

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28