Услуги
Hi, How Can We Help You?

Охорона квартири

пультовая охрана дома КиевГрупа компаній «ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС» - це двадцять років бездоганної роботи і сотні об'єктів по всій території України. У сферу нашої компетенції входить і пультова охорона квартир, будинки і заміських котеджів у Києві та Київській області.

Сігналізація - це, мабуть, найефективніший і дієвий на сьогоднішній день засіб для захисту майна і здоров'я близьких або співробітників підприємства. Причому забезпечення безпеки і охорона квартир в Києві за ціною буде залежати від бюджету, що є в розпорядженні замовник. Залежно від виділеної на реалізацію цього завдання суми, ми підберемо відповідну апаратуру і систему захисту. Ми прагнемо виправдати виявлену нашій команді довіру і надаємо клієнтам охоронні послуги вищого рівня.

 

Пультова охорона котеджів в Києві і Україні

Погодьтеся, забезпечення безпеки і пультова охорона котеджу за вартістю обійдеться незрівнянно дешевше, ніж відновлення завданих збитків в разі форс-мажору. А з командою «ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС» Ви завжди можете бути впевнені в безпеці свого котеджу. Подбайте про благополучне «завтра» вже сьогодні - забезпечте безпеку особистого майна.

Вартість пультової охорони квартир, котеджів і будинків з постановкою на ПЦС:

 • Пультова охорона котеджу, будинку або квартири, без виїзду груп реагування (інформація передається замовнику послуг з мобільного зв'язку); - Абонплата від 100 грн / місяць (сума вказана з урахуванням ПДВ)
 • Із залученням мобільних груп реагування на патрульних автомобілях - Абонплата від 350 грн / місяць (сума вказана з урахуванням ПДВ)
 • Технічне обслуговування системи охоронно-пожежної сигналізації будинку або іншого об'єкта приватної власності - ціна послуги від 50 грн. (1 рік безкоштовно)

Вартість послуг охорони квартири в Києві

Характеристика та найменування послуг

Вартість

Підключення об'єкта на пульт централізованої системи охоронно - пожежної сигналізації

безкоштовно

Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації без виїзду груп швидкого реагування.

100 грн./міс.

Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації з виїздом груп швидкого реагування

от 350 грн./міс.

Централізоване спостереження за системою пожежної сигналізації.

от 150 грн./міс.

Технічне обслуговування систем сигналізації

от 50 грн./міс.

Оперативна зв'язок між підрозділами пові забезпечується по дротових і мобільних телефонів, а також за допомогою стаціонарних і мобільних радіостанцій.

Організація фізичної охорони будинку, контроль за несенням служби, робота з представниками «Замовника» здійснюється керівництвом пові.

Перевірка несення служби здійснюється керівництвом, начальником охорони об'єкту, що охороняється і мобільними групами реагування. Фізична охорона квартир і котеджів здійснюється у форменому одязі або в іншому одязі за погодженням з «Замовником».

Навіщо потрібна пультова охорона квартир в Києві

охраняем частные домаПосле споруди та облаштування будинку, перед новим власником часто в першу чергу ставати питання охорони і захисту свого житла. Компанія «Охоронний Альянс» знаходиться, на ринку охоронних послуг з 1994 року, і є одним з лідерів з надання охоронних послуг в Україні. На даний момент під охороною компанії знаходиться більше тисяч будинків і котеджів по всій території України. Фахівці компанії «Охоронний Альянс» підберуть для Вас найоптимальніший варіант охорони, який надійно захистить Ваше майно і Ваш спокійний сон, від будь - яких незаконних зазіхань.

Пультова охорона будинку

Найчастіше охорона приватних будинків вирішується шляхом установки і підключення системи охоронної сигналізації з виведенням на пульт централізованого спостереження. Фахівці компанії «Охоронний Альянс» продумують і розробляють найоптимальніші місця дислокації груп швидкого реагування, запасні маршрути, щоб якомога швидше доїхати до місця ймовірного події.

охрана домаІнший і найдієвіший варіант - охоронці в тандемі з технічними засобами охорони будинку. Компанія «Охоронний Альянс» пропонує своїм клієнтам, особливо тим, які нерегулярно проживають в своєму будинку або заміському котеджі поряд з технічними засобами охорони скористатися послугою фізичної охорони, як показує практика, присутність охоронця на об'єкті більш ніж на 99% забезпечує безпеку Вашого житла. Пост фізичної охорони будинку можна використовувати цілодобово, в денний час з 08.00 до 20.00 або нічний з 20.00 до 08.00.

У компанії «Охоронний Альянс» діє індивідуальний підхід до кожного клієнта, наші фахівці розробляють, найоптимальнішу систему безпеки Вашого будинку і Вашого майна. Також діє гнучка система знижок, при замовленні фізичної охорони, компанія за свій рахунок обладнає об'єкт відеоспостереженням і засобами тривожної сигналізації.

Більш докладно про акції та компанії «Охоронний Альянс» ви можете проконсультуватися з нашими менеджерами.

 
 
 
 
 
 
 
Замовити послугу
ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг і необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

Переваги роботи з «Охоронним Альянсом»:
Наші клієнти
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
17/05/2019

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28