Услуги
Hi, How Can We Help You?

Охорона будівельних об'єктів

охрана стройки в КиевеОхорона будівельних об'єктів - це складна і відповідальна задача, яка ставиться перед охоронною фірмою. Будівельні майданчики - це об'єкти з великою кількістю матеріальних цінностей, розташованих на великій території і на відкритій місцевості, часто з погано обгородженим периметром. Фахівцями компанії «Охоронний Альянс» перед підписанням договору на охорону будівельного майданчика, проводить комплексне обстеження об'єкта, розробляється і пропонується на затвердження комплекс охоронних заходів щодо профілактики та запобігання розкрадань на даному будівельному об'єкті.

Перше і основне завдання організації охорони будівельного майданчика, це забезпечення схоронності будівельних матеріалів і обладнання, що охороняється. По-друге припинення будь-яких спроб несанкціонованого доступу на об'єкт, що охороняється. По-третє здійснення контрольно - пропускного режиму автотранспорту та патрулювання території об'єкту, що охороняється.

Якщо Вам неохідне забезпечення безпеки і збереження майна на будівельному об'єкті, звертайтеся в "Охоронний Альянс".

Охоронний Альянс: сучасна охорона на будівельних майданчиках

Розглянемо деякі найпоширеніші ситуації і варіанти охорони на будівельних майданчиках, ввірених під охорону фахівцям компанії «Охоронний Альянс».

Як зазвичай відбувається в нашій країні, є початковим етапом будівництва і завезення будівельних матеріалів на об'єкт починається за відсутності будь-якого обгородженого і освітлення периметра на досить великій території навколо котловану, будівельного об'єкта. В такому випадку колючий дріт і необхідно поставити стаціонарні пости охорони по кутах об'єкта, але обов'язково, щоб вони знаходилися в прямій видимості один у одного. Якщо пряма видимість відсутня, необхідний додатковий пост охорони. Так як часто, при початковій стадії будівництва немає можливості установки системи відеоспостереження, то основне завдання лягати на плечі фізичної охорони. Тут на перший план виходить витривалість і функціональна підготовка самих охоронців. Ні для кого не секрет що навіть найвитриваліші люди схильні до сонливості в певний час доби, особливо з трьох до п'яти годин ранку. В цей час за статистикою і походить від 50 до 80 відсотків крадіжок. Компанія «Охоронний Альянс» впровадила кілька ефективних і дієвих методів боротьби з цим явищем:

На кожному будівельному об'єкті вводиться посада начальника зміни об'єкту, що охороняється, в обов'язки якого входить щогодинний обхід території і стаціонарних постів охорони.

Оперативний черговий кожні дві години починаючи з вечора 18.00 і закінчуючи 09.00 ранку, обдзвонює кожен пост охорони і при виявленні сонливості в голосі охоронця або не взяти вчасно трубки телефону, відразу ж доповідає начальнику зміни об'єкта і начальнику охорони, який негайно реагує на сигнал.

охрана строительного объектаБільш дієві і ефективні заходи фізичної охорони в Києві вводитися при добре огородженій та освітленому периметрі будівельного об'єкта. В першу чергу фахівцями компанії розробляється і впроваджується система відеоспостереження, яка зводиться в одну стаціонарну точку до оператора відеоспостереження, що дозволяє блискавично реагувати на спроби розкрадання матеріальних цінностей і несанкціонованого проникнення на будівельний майданчик. По-друге виробляється обладнання контрольно - пропускних пунктів (КПП), проїзду і проходу на територію будівельного об'єкта. По-третє периметр обносять колюче - стрічковим загородженням «Єгоза», що робить майже неможливим проникнення на об'єкт сторонніх осіб.

Важливим етапом при організації охорони будівельних майданчиків є передача товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ), під охорону і прийом їх назад. Будівельний об'єкт як живий організм щодня приймає і поглинає велику кількість ресурсів. Важливо на початковому етапі встановити ефективну систему контролю за ввезеними і вивозилися матеріальними цінностями. Одним з найдієвіших способів є введення охороною контролю товаро - транспортних накладних ввезених ТМЦ. Дана форма контролю діє не тільки на рядових співробітників, але і на керівництво будівельного об'єкта, так як часто самі виконроби і начальники будівельного майданчика, підписуючи «липові» накладні завдають чималих збитків будівельній компанії. Дорогі ТМЦ, повинні зберігатися в закритих приміщеннях під замком. За цілісність замків при правильній передачі їх під охорону, відповідальність несе безпосередньо охоронна компанія. Коли передача ТМЦ відбувається поштучно і поіменно на підставі накладних та відомостей ТМЦ то і можливість крадіжки або незаконного списання матеріалів зводиться до нуля.

Важливим моментом є так звана здача будівельного об'єкта в експлуатацію. При здачі об'єкта з'являється багато нових людей, власників збудованих квартир, офісів, торгово - розважальних центрів, які залучають різного роду підрядників на оздоблювальні або ремонтні роботи. У цій ситуації важливо в

 
 
 
 
Замовити послугу
ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг і необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

Переваги роботи з «Охоронним Альянсом»:
Наші клієнти
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
17/05/2019

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
  • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
    Андрей 2018-12-18
  • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
    Анатолий 2018-11-14
  • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
    Олег 2018-09-28