Услуги
Hi, How Can We Help You?

Охорона банків

 

Група компаній «ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС» - це надійна охорона банків Київ, двадцять років бездоганної роботи і сотні об'єктів по всій території України. Нам довіряють найбільші банки по всій країні.

У чому команда «ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС» готова Вам допомогти прямо зараз?

охрана банков и финансовых учреждений в КиевеОхорона банків і фінансових установ в КіевеОбращаясь в будь-який з філій нашого департаменту, Ви можете сміливо розраховувати на повний комплекс послуг для ефективної охорони банків в Києві. Яких саме?

Надання консультаційної підтримки. Для того, щоб система дійсно працювала, її підбором і проектування повинні займатися професіонали, компетентні в цих питаннях. Наші співробітники не стануть пропонувати Вам загальних рішень - вони підійдуть до питання вибору системи індивідуально і запропонують Вам рішення, оптимальне для Вашої нерухомості або бізнесу.

Монтаж і подальше сервісне обслуговування придбаних приладів. Ми налаштуємо обладнання і простежимо, щоб воно справно працювало в подальшому.

Пультова охорона банків буде здійснена за допомогою централізованого спостереження за станом охоронної або тривожної сигналізації. При виникненні небезпеки буде оперативно висланий наряд з трьох озброєних співробітників (при необхідності посилений кінологом зі службовою собакою).

Дистанційне спостереження за об'єктом, що охороняється. Навіть якщо співробітники нашої компанії знаходяться не в безпосередній близькості від банку, Ви можете бути впевнені: вони завжди напоготові і готові виїхати на місце при першому ж тривожному сигналі.

Компанія Охоронний Альянс - надійна охорона банку в Києві

Наші клієнти:

 • Укрексімбанк
 • Петрокоммерц Банк
 • Банк "Перший"
 • Агрокомбанк


Детальніше про послуги для банківських установ

банки - охранаОхорона банку або банківського відділення повинна базуватися на побудову цілого ланцюжка охоронних дій і умов, перше і найголовніше - продумано встановлена ​​охоронна сигналізація, адже фізична охорона часто здійснюється тільки в денний, робочий час. Ми не будемо в цій статті розкривати всі секрети охорони каси, банків і банківських відділень, щоб не розкривати їх специфіку дії (більш докладно Ви зможете ознайомитися з ними при зверненні до наших фахівця). Обмежимося лише загальними фразами, так ось охоронна сигналізація банків повинна обов'язково мати дублюючий канал зв'язку, група швидкого реагування, повинна мати дислокацію, яка дозволить їй безперешкодно доїхати до об'єкта протягом трьох - чотирьох хвилин, приміщення банку, має бути захищене хорошою броні дверима а вікна захищені гратами. Все це дозволить вкрасти час у зловмисників і дасть можливість приїхати ГБР. У денний, робочий час охоронець, який забезпечує охорону банку або банківського відділення повинен бути спеціально навчений, знати специфіку всієї охоронної системи, а також тактовний і комунікабельний. Найчастіше більшість позаштатних ситуацій вдається вирішити за допомогою спілкування. Величезну роль при охороні банків грає грамотно спроектована система відеоспостереження, сліпих зон не повинно бути взагалі, особливо добре повинні проглядатися касові вузли, сховища і банкомати. При хорошій якості камер і вміло спроектованому відеоспостереження один охоронець може ефективно контролювати банківське відділення до 300 і більше квадратних метрів.

"Охоронний Альянс" - фізична і технічна охорона банків

Компанія «Охоронний Альянс» забезпечує надійну фізичну та технічну охорону банків і банківських відділень, як в Києві, так і по всій території України. Для високої ефективності охорони банків, потрібна злагоджена робота, як фізичної охорони підприємства, так і технічних засобів захисту. Грамотна побудова системи сигналізації та спостереження, а також роботи співробітників відділу охорони в кінцевому результаті забезпечать як збереження матеріальних цінностей, так і персоналу.

Фахівці нашого охоронного агентства в Києві допоможуть Вам підібрати і впровадити найефективнішу систему охорони банківської установи в будь-якій точці України.

Послуга

Опис та особливості надання послуг 

Вартість

Цілодобова охорона об'єктів, клас Вахта

Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 20 - 55 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балкончик, навчання, досвід роботи охоронця від 1-го року.

Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим

від 34 грн./година

Цілодобова охорона об'єктів, клас Стандарт

Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 20 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балкончик, навчання, досвід роботи охоронця від 2-х років.

Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим

від 44 грн./година

Цілодобова охорона об'єктів, клас Преміум

Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 25 - 40 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балкончик, пістолет «Флобер», радіостанція, бронежилет (за бажанням Замовника), навчання, досвід роботи охоронця від 3-х років.

Цілодобовий контрольоб'екта оперативним черговим.

від 65 грн./година

- Клас «Преміум» + вільне володіння іноземними мовами

від 79 грн./година

Денний пост охорони

Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балкончик, навчання, засоби зв'язку, досвід роботи охоронця від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим

від 65 грн./година

Охоронці з вільним володінням іноземними мовами.

від 130 грн./година

Нічний пост охорони

Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балкончик, навчання, засоби зв'язку, досвід роботи охоронця від 2-х років.

Контроль об'єкта оперативним черговим

від 65 грн./година

Охоронці з вільним володінням іноземними мовами

від 130 грн./година

Пультова охорона об'єктів

Характеристика та найменування послуг

Вартість

Підключення об'єкта на пульт централізованої системи охоронно - пожежної сигналізації

безкоштовно

Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації без виїзду груп швидкого реагування.

100 грн./міс.

Централізоване спостереження за системою охоронної сигналізації з виїздом груп швидкого реагування

от 350 грн./міс.

Централізоване спостереження за системою пожежної сигналізації.

от 150 грн./міс.

Технічне обслуговування систем сигналізації

от 50 грн./міс.

 

Виїзд і консультація нашого фахівця на об'єкт в будь-який зручний для Вас час - БЕЗКОШТОВНО.

Звертайтеся, ми будемо раді Вам допомогти!

 
 
Замовити послугу
ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг і необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

Переваги роботи з «Охоронним Альянсом»:
Наші клієнти
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
17/05/2019

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28