Услуги
Hi, How Can We Help You?
ЕТАПИ РОБОТИ З ГРУПОЮ ОХОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Охоронному Альянсі».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи. Надання охоронних послуг і необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно.

Результат
Результат

Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

Переваги роботи з «Охоронним Альянсом»:
Наші партнери
Чому вигідно працювати з нами? 
Швидкіть

Надання охоронних послуг і необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно. Ми готові взяти об'єкт під охорону протягом години.

Професіоналізм

Команда групи компаній - це професіонали своєї справи з багаторічним досвідом роботи і відповідною кваліфікацією.

Відповідальність

Наше охоронне агентство не дає порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання.

25 Років служби
19 Компаній-партнерів
839 Задоволених клієнтів
3628 Взятих об'єктів під охорону
АКЦІЯ З ОХОРОНИ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
17/05/2019

Найвигідніші умови по охороні державних підприємств

Все отзывы
Задоволені клієнти
 • Сотрудники охраны хорошо подготовлены, знают свое дело.
  Андрей 2018-12-18
 • Сотрудничаю с данной компанией не первый год. Никаких разногласий не возникало. Все четко и организованно, охранные услуги предоставляются качественно, возникающие проблемы решаются оперативно.
  Анатолий 2018-11-14
 • Сотрудники отдела охраны знают свое дело. Несколько раз выявляли и обезвреживали воров в торговом зале.
  Олег 2018-09-28

 

Служба охорони і забезпечення безпеки "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС" розпочала свою роботу в 1994 році. Тоді охоронне підприємство займалося установкою охоронної та пожежної сигналізації. Пізніше "ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС" почала виробляти імпортні поставки обладнання і стала ексклюзивним дистриб'ютором багатьох зарубіжних виробників охоронного і пожежного обладнання. Наступним етапом розвитку стає випуск продукції під власною маркою. На підставі отриманого досвіду в технічних методах охорони матеріальних цінностей, агентство створює відділ з організації фізичної охорони в 2000 році. Через 3 роки, а саме в 2003 році - цей департамент охорони стає самостійним підприємством. Завдяки відмінному менеджменту, добору кадрів, рекламних кампаній, а найголовніше заслуженим позитивним відгуками від клієнтів - молоде агентство динамічно розвивається і в 2005 році відкриває свої філії. Станом на 2009 рік в групу охоронних компаній входить 6 підприємств, які в будь-який момент готові надати допомогу один другу. Надання охоронних послуг - це те, чим компанія займається зараз.

Послуги охоронного підприємства в Києві

І для невеликого бізнесу, і для великого промислового підприємства в однаковій мірі важливо бути впевненими в безпеці майна, життя і здоров'я співробітників. Приватні охоронні фірми Києва та України - явище дуже часте. Сьогодні такі послуги охороною пропонують багато компаній, і замовник може вибирати найбільш схожу під його вимоги компанію. Але, погодьтеся, солідна вивіска і барвисті багатослівні запевнення - далеко не гарант того, що Ваш об'єкт буде під надійним захистом. Не всі охоронні компанії Києва однаково ефективні, і, на жаль, іноді це стає зрозуміло лише після отриманого негативного досвіду. Щоб не довелося вчитися на власних помилках, варто подбати про вибір правильного і надійного партнера.

Наша група компаній - це не просто команда професіоналів вищої кваліфікації і новітнє спецобладнання. Це двадцятирічний досвід роботи та індивідуальне ставлення до кожного клієнта. Працювати з нами - значить бути на 100% впевненим у захищеності нерухомості і спокійно спати по ночах.

Чому варто вибрати наше приватне охоронне підприємство

Причин, за яким безліч організацій про всю країну довірили свою безпеку саме нашій команді, існує безліч, і ось - лише деякі з них:

 • Надання охоронних послуг та необхідної допомоги буде вироблено максимально оперативно. Ми готові взяти об'єкт під охорону протягом години (буде залежати від кількості необхідних постів).
 • Команда групи компаній - це професіонали своєї справи з багаторічним досвідом роботи і відповідною кваліфікацією. Ніяких «випадкових» людей або ненадійних кадрів. Крім того, охоронці несуть матеріальну відповідальність у випадку пропажі або псування майна.
 • Ціни на охоронні послуги в Києві і їх сукупна вартість залежатимуть від цього бюджету, який Ви виділяєте для реалізації цих цілей. Ви отримаєте оптимальний комплекс послуг відповідно до виділеного обсягом коштів. Крім того, для клієнтів діє система знижок, про які Ви можете дізнатися докладніше, зв'язавшись з нами зручним для Вас способом.
 • Наше охоронне агентство не дає порожніх обіцянок і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, тому Ви завжди можете бути впевнені в безпеці і надійної охорони своїх об'єктів.

Мережа служби охорони в м.Києві

Зараз наша охоронна фірма - це шість філій по всій країні і безліч замовників, послуги охоронного підприємства з бездоганною репутацією. Серед наших клієнтів - великі українські банки, телекомунікаційні об'єкти, брендові магазини, міжнародні представництва та ін. При цьому вартість послуг залишається конкурентоспроможною і є відображенням часу і зусиль, що витрачаються фахівцями на охорону об'єкта та пов'язані з цим процеси. Ви сплачуєте не за популярність компанії і престиж, а за свій спокійних сон і впевненість у безпеці свого майна.

Послуга

Опис та особливості надання послуг 

Вартість

Цілодобова охорона об'єктів, клас Вахта

Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 20 - 55 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балкончик, навчання, досвід роботи охоронця від 1-го року.

Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим

від 34 грн./година

Цілодобова охорона об'єктів, клас Стандарт

Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 20 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балкончик, навчання, досвід роботи охоронця від 2-х років.

Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим

від 44 грн./година

Цілодобова охорона об'єктів, клас Преміум

Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 25 - 40 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балкончик, пістолет «Флобер», радіостанція, бронежилет (за бажанням Замовника), навчання, досвід роботи охоронця від 3-х років.

Цілодобовий контрольоб'екта оперативним черговим.

від 65 грн./година

- Клас «Преміум» + вільне володіння іноземними мовами

від 79 грн./година

Денний пост охорони

Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балкончик, навчання, засоби зв'язку, досвід роботи охоронця від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим

від 65 грн./година

Охоронці з вільним володінням іноземними мовами.

від 130 грн./година

Нічний пост охорони

Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 30 - 45 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балкончик, навчання, засоби зв'язку, досвід роботи охоронця від 2-х років.

Контроль об'єкта оперативним черговим

від 65 грн./година

Охоронці з вільним володінням іноземними мовами

від 130 грн./година

 

Довідка

Охоронні компанії в Україні є державні та приватні. На сьогодні в Україні зареєстровано близько двох тисяч приватних охоронних фірм, де лідирує Київ. Перша компанія в Києві була зареєстрована в 80-х роках, вона ж була і першою в Україні недержавної охоронної службою.

Замовляйте приватні охоронні послуги в Києві - підприємство "Охоронний Альянс"!

 
Отримати консультацію